Інверторний тепловий насос Fairland InverX 56 (21.5 кВт)
Fairland InverX 56 IXCR – це флагман серед теплових насосів Fairland. Ідеальний варіант для нагрівання або охолодження води в басейні об'ємом до 95 000 л. Насоси InverX відрізняються тихою роботою завдяки безступінчатому інверторному компресору. Технологія Turbo Silence забезпечує плавне регулювання продуктивності, досягаючи оптимальної температури води. Компактний, з міцним алюмінієвим корпусом і титановим теплообмінником, насос працює з хлорованою і морською водою. Доступне Wi-Fi управління через додаток Fairland Smart Pool
- Максимальна теплова потужність: 21.5 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: 7.5 - 15.5
- Фреон: R32
Wi-Fi управління
Повноінверторна технологія: на 50-70% ефективніше, ніж звичайний інвертор
Супервисокий COP 15.5
Обігрів і охолодження
Ефективний при -15 ℃
Для басейнів об'ємом до 95 м³
Ультратихий: працює тихіше холодильника
Тепловий інверторний насос Fairland InverX 56 IXCR - це ідеальний варіант для нагрівання або охолодження води в басейні об'ємом до 95 000 л. Технологія INVERX забезпечує максимальний COP: на 20-30% вище, ніж в системі Inverter-plus і на 50-70% вище, ніж в стандартних інверторних системах.
Інверторні насоси Fairland серії InverX з інтегрованою системою управління відрізняються простотою обслуговування. Вони обладнані функціональним контролером для управління роботою в трьох різних режимах: Turbo, Smart і Silence. Крім того, доступна можливість Wi-Fi управління з вашого смартфону.
В якості холодоагенту в теплових насосах Fairland серії INVERX використовується фреон R32. Він високоефективний і відповідає європейським нормам безпеки.
Насоси Fairland InverX забезпечують нагрівання води в діапазоні від 12 до 40 ℃ і охолодження води в діапазоні від 12 до 3 ℃ при температурі оточуючого середовища від -15 до 43 ℃. Таким чином насос забезпечує комфортну температуру води в басейні впродовж всього сезону плавання.

-
до 21.5кВт
Теплова потужність
-
до15.5
Коефіцієнт продуктивності
-
від-15 до 43°С
Працює при температурі навколишнього середовища
-
Titanium
Матеріал теплообмінника
3 режими роботи
для максимальної ефективності
Теплопродуктивність: 120%
Режим для швидкого нагрівання: запускається додаткова продуктивність + 20%. При цьому насоси Fairland серії InverX як і раніше працюють набагато тихіше за холодильник і з вищим COP, ніж стандартні інверторні насоси.
Теплопродуктивність: від 20 до 100%
Розумна оптимізація роботи відповідно до температури навколишнього середовища і води. Ефективне збереження енергії.
Теплопродуктивність: від 20 до 80%
Даний режим є ідеальним варіантом для використання в нічний час.

Зручний і функціональний
цифровий дисплей
- 1 -кнопка увімкнення і вимкнення теплового насоса
- 2 -кнопка розблокування екрану і вибір температурного режиму:
- Авто від 12 до 40 °С
- Нагрівання від 18 до 40 °С
- Охолодження від 12 до 30 °С - 3 -кнопка вибору режиму роботи:
- Turbo
- Smart
- Silence - 4 -кнопки регулювання заданої температури
Керуйте інверторним тепловим насосом Fairland, де б ви не були
Придбавши інверторний тепловий насос серії Fairland InverX, ви дістаєте можливість віддаленого контролю і налаштування обладнання. Ця зручна опція допоможе в будь-якому місці та у будь-який момент вносити всі необхідні поправки в роботи устаткування для забезпечення необхідних показників.
Управління здійснюється за допомогою вбудованого Wi-Fi модуля і спеціального мобільного додатка Fairland Smart Pool на вашому Android чи iOS смартфоні.


Технологія Turbo Silence

Унікальна технологія Turbo Silence, розроблена компанією Fairland в 2019 році, стала революційним проривом у сфері устаткування для басейнів. Технологія Turbo Silence ідеально врівноважує роботу інверторного компресора і теплообмінника, забезпечуючи максимальну продуктивність без шуму.
Вся система управління Turbo Silence оптимізована на основі технології Full-inverter, яка є безступінчатим інверторний компресором і вентилятором. Така конструкція дозволяє плавно регулювати швидкість роботи компресора та вентилятора, завдяки чому досягається безперервна підтримка температури води в басейні на оптимальному рівні ефективності.
Інверторний насос автоматично регулює продуктивність від 20% до 120% відповідно до потреби, але велику частину часу працює на середній і низькій потужності для максимальної енергоефективності.
Всі моделі Fairland InverX обладнані подвійним роторним компресором для мінімізації вібрації. Завдяки цьому вони працюють на 10 дБ тихіше, ніж теплові насоси без даної технології.
Технічні характеристики
теплових інверторних насосів Fairland серії InverX
| Модель | InverX 21 | InverX 26 | InverX 28 | InverX 36 | InverX 43 | InverX 46 | InverX 56 | InverX 66 | InverX 80t | InverX 110t |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Робочі умови: повітря 26 °C, вода 26 °C, вологість 80% | ||||||||||
| Теплова потужність в режимі Turbo, кВт | 9 | 10.5 | 11.3 | 13.5 | 16.0 | 17.0 | 21.5 | 26.0 | 32.0 | 40.0 |
| Теплова потужність в режимі Smart, кВт | 7.5 | 8.8 | 9.5 | 11.3 | 13.5 | 14.0 | 18.0 | 22.0 | 27.5 | 35.0 |
| COP максимальний | 15.5 | 15.6 | 15.6 | 15.5 | 16.2 | 16.0 | 15.5 | 16.5 | 16.3 | 16.3 |
| COP в режимі Smart | 7.6 | 8.0 | 8.0 | 8.5 | 8.0 | 7.7 | 7.5 | 8.0 | 7.6 | 7.5 |
| COP при потужності 50% | 11.5 | 11.8 | 11.8 | 12.0 | 11.6 | 11.5 | 11.5 | 11.6 | 11.5 | 11.4 |
| Робочі умови: повітря 15 °C, вода 26 °C, вологість 70% | ||||||||||
| Теплова потужність в режимі Turbo, кВт | 6.0 | 7.5 | 7.5 | 9.0 | 10.5 | 11.5 | 14.5 | 18.0 | 22.0 | 28.5 |
Ефективність роботи теплового насоса Fairland InverX 56 IXCR в залежності від температури оточуючого середовища
-
Крива теплової потужності
При підборі теплового насоса для нагрівання води враховуйте температурний режим, при якому плануєте його використовувати: чим нижче температура довкілля, тим більш потужніший насос вам потрібен.

-
Крива потужності охолодження
При підборі теплового насоса для охолодження води враховуйте температурний режим, при якому плануєте його використовувати: чим вище температура навколишнього середовища, тим більш потужніший насос вам потрібен.

-
Крива COP
COP (Coefficient of performance) - коефіцієнт трансформації або коефіцієнт продуктивності. Визначає співвідношення теплової енергії, яка виробляється, до споживаної електричної. Є показником ефективності роботи теплового насоса.

-
Крива EER
EER (Energy Efficiency Ratio) - це холодильний коефіцієнт. Є показником відношення холодовиробництва до кількості спожитої енергії. Є параметром енергоефективності охолоджувального обладнання, такого як кондиціонери або холодильне устаткування.

Габарити теплових інверторних насосів Fairland серії InverX

| Модель | InverX 21 | InverX 26 | InverX 28 | InverX 36 | InverX 43 | InverX 46 | InverX 56 | InverX 66 | InverX 80t | InverX 110t |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| А, мм | 407 | 407 | 407 | 407 | 407 | 407 | 407 | 404 | 514 | 514 |
| B, мм | 434 | 434 | 434 | 528 | 574 | 574 | 630 | 760 | 710 | 900 |
| C, мм | 390 | 390 | 390 | 390 | 390 | 390 | 390 | 384 | 493 | 493 |
| D, мм | 432 | 432 | 432 | 432 | 432 | 432 | 432 | 429 | 539 | 539 |
| E, мм | 799 | 799 | 799 | 893 | 939 | 939 | 995 | 1125 | 1074 | 1264 |
| F, мм | 300 | 300 | 300 | 280 | 350 | 350 | 460 | 600 | 640 | 650 |
| G, мм | 74 | 74 | 74 | 74 | 74 | 74 | 74 | 74 | 74 | 74 |
| H, мм | 650 | 650 | 650 | 650 | 650 | 650 | 750 | 952 | 947 | 947 |
| Розмір вхідного патрубка для води, мм | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 |
Схема підключення теплових інверторних насосів Fairland серії InverX

Компанія Fairland спеціалізується на проектуванні та виробництві теплових насосів з 1999 року. За ці роки компанія встигла завоювати повагу й визнання, як глобальних партнерів, так і кінцевих роздрібних споживачів, завдяки високій якості своєї продукції та постійному впровадженню інноваційних технологій. У 2014 році Fairland запустив лінійку перших теплових інверторних насосів А-класу, які зробили справжню революцію на ринку басейнового устаткування.
Окрім теплових насосів A, B, C-класу, компанія також випускає якісні осушувачі, які застосовуються як у сфері басейнів, так і в побуті.
| Артикул | IXCR56 |
|---|---|
|
|
|
| Тип насосу | Моноблок |
| Інвертор | Так |
| Режим роботи | Обігрів та охолодження |
| Управління з телефону | Wi-Fi |
| Показники роботи в режимі охолодження, при t° навколишнього середовища +35℃, t° нагрітої води +27℃ |
|
| Показники роботи в режимі обігріву, при t° навколишнього середовища +15℃, t° нагрітої води +26℃ |
|
| Показники роботи в режимі обігріву, при t° навколишнього середовища +26℃, t° нагрітої води +26℃ |
|
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Призначення | Домашні басейни, Громадські басейни |
| Теплова потужність, кВт | 21.5 |
| Номінальна вхідна потужність, кВт | 0.31 - 3.08 |
| Номінальна сила струму, А | 1.35 - 13.4 |
| Макс. об'єм басейну, м³ | до 90 м³ при температурі повітря +26°C |
| Рекомендований потік води, м³/год | 6.5-8.5 |
| Мінімальний приток повітря, м³/ч | 2 800 |
| З'єднання | 50 мм |
| Матеріал нагрівача | Титан |
| Матеріал корпусу | Нержавіючий алюмінієвий сплав |
| Компресор | Mitsubishi |
| Робоча температура повітря | Від -15 до 43°C |
| Робоча температура води | Від 12 до 40°C |
| Звуковий тиск (1 м) | Від 42.9 до 50.8 дБА |
| Звуковий тиск (10 м) | Від 22.9 до 30.8 дБА |
| Тип фреону | R32 |
| Вага холодоагенту, г | 1 200 |
| Режим розморожування | Так |
| Комплектація |
|
| Розмір в упаковці | 995 х 432 х 750 мм |
| Вага в упаковці, кг | 80 |
| Виробник | Fairland |
| Гарантія | 12 років гарантії на теплообмінник та компресор, 5 років на інші комплектуючі |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fairland |
- Ціна: 201 541 ₴


