Elecro Nano Splasher - нове покоління електронагрівачів Елекро. Це ідеальне рішення для нагріву води в каркасних басейнах об'ємом до 10 м³. Основна перевага моделі - швидкий монтаж і повна готовність до роботи. Все що необхідно - це просто включити пристрій в розетку! В електричних нагрівачах Elecro використовуються титанові спіралеподібні ТЕНи, які створюють лійкоподібну траєкторію протоку води, що виключає появу накипу. Нагрівачі Nano Splasher дуже прості у встановленні й забезпечують бездоганне рішення для нагріву води у вашому басейні. Підходять для солоної та морської води. Це оптимальне співвідношення ціни і якості для підігріву вашого басейну!
- Потужність: 3 кВт
- Титановий нагрівний елемент та проточна частина
- З'єднання: ВР 1-1/2" або перехідники ABS на 50 мм
Ідеальний варіант для каркасних басейнів
а також басейнів об'ємом до 10 м³Підходить для солоної
та морської води
ТЕН та проточна частина з титануСпіралевидна технологія очищення Vortex
забезпечує захист від накипуШвидке й просте встановлення
повністю готовий до використанняКраща ціна на ринку України
Виготовлено у Великобританії
Електронагрівач Elecro
Nano Splasher Titan 3 кВт 230 В
Проточний електронагрівач Nano Splasher від британського виробника Elecro. Це оптимальне рішення для нагріву води в домашніх басейнах об'ємом до 10 м³. Відмітна особливість Elecro Nano Splasher - це миттєва готовність до роботи. Все що необхідно - просто під'єднати нагрівач до розетки.
Nano Splasher забезпечує безпечний та ефективний нагрів води до встановленої температури. Вбудований аналоговий термостат має діапазон регулювання температури нагріву від 0 до + 45 °C, з кроком налаштування 1.2 °.
ТЕН та проточна частина нагрівача виконані з титану, дозволяючи використовувати його для нагріву морської води, а також в басейнах, де працює сольовий хлоратор.
Линейка Nano Splasher має унікальну спіралевидну форму ТЕНа Vortex, який створює лійкоподібну траєкторію потоку води. Такий ефект гарантує довговічність пристрою, бо виключає появу накипу, що є серйозною проблемою для більшості нагрівачів.
Захист від перегріву та сухого ходу забезпечує вбудований датчик перегріву й перемикач потоку.
Система спрацьовує на зупинку роботи при перевищенні температури до +60 °С або відсутності води в протоці.
Електронагрівач Elecro Nano Splasher - це ідеальне співвідношення ціни та якості для підігріву вашого басейну!

-
Titan
ТЕН та проточна частина
-
17 м3/год
макс. проток води
-
3 кВт
потужність нагрівача
-
13 A
споживаний струм
-
1 (230 В)
кількість фаз

Кнопка скидання
термостата

Зручний та інтуїтивно
зрозумілий блок управління

Датчик протоку
для безпечної роботи
нагрівача


Спіралеподібні ТЕНи
з титану

Титанова проточна частина

Нагрівач монтується
в контур басейну через
фітинги на 1.5 дюйма
Технічні характеристики
електрообігрівача Elecro Nano Splasher Titan 3 кВт 230 В
| Параметри електромережі | 230 В (1 фаза) |
|---|---|
| Вимоги до протоку | мінімальний проток води - 1 м³/год, максимальний проток води - 17 м³/год |
| Нагрівальні елементи | титан марки 1 |
| Проточна частина | титан марки 1 |
| Управління | аналогове: від 0 до 45 °C (крок налаштування 1.2 °C) |
| Захист від перегріву | відключення при 60 °C (ручне скидання) |
| Перемикач протока | геркон з золотим наконечником та титановою поворотною віссю |
| Реле | DPDT Finder 66.82.8.230.0000 |
| Ущільнення | високотемпературні наконечники EPDM, прокладки кінцевих фітингів TPE |
| З'єднання | внутрішня різьба BSP на 1.5 дюйма або перехідники ABS на 50 мм |
| Клас захисту | IP44 |
| Частота | 50/60 Гц |
| Максимальний робочий тиск | 4 bar |
| Монтаж | підлогове або настінне кріплення |
| Габарити | 444×142×190 мм |
| Вага | 3.1 кг |
| Модель | Вихідна потужність (кВт) | Споживання струму (A) | Вага нетто (кг) | Вага брутто (кг) |
|---|---|---|---|---|
| Однофазна модель 230 В | ||||
| Nano Splasher Titan 3 кВт 230 В | 3 | 13 | 3.1 | 3.75 |
Пропускна спроможність
електронагрівача Elecro Nano Splasher Titan 3 кВт 230 В

Розбірна схема
електронагрівача Elecro Nano Splasher Titan 3 кВт 230 В

| Номер | Код деталі | Назва деталі | Кількість деталей |
|---|---|---|---|
| 1 | X‐TUB‐TI200‐1E | Титанова витратомірна трубка | 1 |
| 2 | Z‐IM‐NO‐BC | Корпус електрообігрівача | 1 |
| 3 | Z‐IM‐NO‐TC‐BLU | Верхня кришка | 1 |
| 4 | Z‐IM‐NO‐FL | Нижня частина кріплення | 1 |
| 5 | SP‐117‐GSK | TPE прокладка кінцевого фітинга | 2 |
| 6 | Z‐MIS‐HLS‐CVR | Кришка термовимикача | 1 |
Схема встановлення

Про компанію Elecro
Elecro Engineering Limited - британський виробник високоякісного обладнання для нагріву та дезінфекції води в басейнах та СПА. Компанія була заснована у Великобританії, понад 20 років тому. За цей час Elecro став визнаним брендом у своїй галузі та швидко завоював популярність в більш ніж 70 країнах світу.
Якість та стильний дизайн - головні відмінні риси Elecro Engineering. Всі запчастини та комплектуючі купуються виключно у Великобританії. Використовуючи матеріали та комплектуючі тільки найвищої якості, компанія гарантує надійність, довговічність та безпеку свого обладнання.
Команда Elecro постійно залучена в процес інновацій. Завдяки науково-технічним дослідженням, новим технологіям та високій стандартизації, продукція компанії завоювала популярність як серед професіоналів ринку, так і роздрібних покупців.
Характеристики
| Артикул | N‐AGP‐EU‐T |
|---|---|
| Завантажте додаткові матеріали | |
| Нагрівальний елемент | Титан |
| Проточна частина | Титан |
| Вбудований контактор | Ні |
| Макс. об'єм басейну, м³ | до 15 м³ |
| Потужність | 3 кВт |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Номінальна сила струму, А | 13 |
| Частота, Гц | 50/60 |
| Призначення | Каркасні басейни |
| Максимальний протік води, м³/год | 17 |
| Мінімальний протік води, м³/год | 1 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 4 |
| Управління контрольним термостатом | Аналогове управління від 0 до 45°C (крок налаштувань 1.2°C) |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Захист від перегріву | Відключення при 60°С (скидання вручну) |
| Монтаж | Настінна та підлогова установка |
| Додатково |
|
| Комплектація |
|
| Вага в упаковці, кг | 1.5 |
| Виробник | Elecro |
| Країна виробник | Велика Британія |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elecro |
- Ціна: 15 745 ₴


