Elecro Flowline 2 - нове покоління електронагрівачів Елекро. В електричних нагрівачах Elecro використовуються титанові спіралеподібні ТЕНи, які створюють лійкоподібну траєкторію протоку води, що виключає появу накипу. Нагрівачі Elecro Flowline 2 легкі у встановленні й забезпечують бездоганне рішення для нагріву води у вашому басейні. Підходять для солоної та морської води. Це оптимальне співвідношення ціни і якості для підігріву Вашого басейну!
- Потужність: 9 кВт
- Нагрівальні елементи: титан
- Проточна частина: титан
- З'єднання: ВР 1-1/2" або перехідники ABS на 50 мм
Підходить для солоної
та морської води
тен і проточна частина з титануЗахист від перегріву
та холостого ходу
обладнаний перемикачем протоки та датчиком перегрівуСпіралевидна технологія очищення Vortex
забезпечує захист від накипуШвидке й просте встановлення
повністю готовий до використанняКраща ціна на ринку України
Виготовлено у Великобританії
Електронагрівач
Elecro Flowline 2 Titan 9 кВт 380 В
Проточний електронагрівач Flowline 2 від британського виробника Elecro. Це ідеальне рішення для нагріву води в басейнах та SPA.
Elecro Flowline 2 забезпечує безпечний та ефективний нагрів води до встановленої температури. Вбудований аналоговий термостат має діапазон регулювання температури нагріву від 0 до + 45 °C, з кроком налаштування 1.2 °.
Тен та проточна частина нагрівача виконані з титану, дозволяючи використовувати його для нагріву морської води, а також в басейнах, де працює сольовий хлоратор.
Лінійка Flowline 2 має унікальну спіралевидну форму тена Vortex, який створює лійкоподібну траєкторію потоку води. Такий ефект гарантує довговічність пристрою, бо виключає появу накипу, що є серйозною проблемою для більшості нагрівачів.
Захист від перегріву та сухого ходу забезпечує вбудований датчик перегріву й перемикач потоку.
Система спрацьовує на зупинку роботи при перевищенні температури до +60 °С або відсутності води в протоці.
Електронагрівач Elecro Flowline 2 - це ідеальне співвідношення ціни та якості для підігріву вашого басейну!

-
Titan
тен і проточна частина
-
17м3/год
макс. проток води
-
9 кВт
потужність нагрівача
-
13 A
споживаний струм
-
3 (380 В)
кількість фаз

Зручний та інтуїтивно
зрозумілий блок управління

Датчик протоку
для безпечної роботи
нагрівача


Спіралеподібні тени
з титану

Титанова проточна частина

Нагрівач монтується
в контур басейну через
фітинги на 1.5 дюйма
Технічні характеристики
електрообігрівача Elecro Flowline 2 Titan 9 кВт 380 В
| Параметри електромережі | 380 В (3 фази) |
|---|---|
| Вимоги до протоку | мінімальний проток води - 4 м³/год, максимальний проток води - 17 м³/год |
| Нагрівальні елементи | титан марки 1 |
| Проточна частина | титан марки 1 |
| Управління | аналогове: від 0 до 45 °C (крок налаштування 1.2 °C) |
| Захист від перегріву | відключення при 60 °C (ручне скидання) |
| Перемикач протока | геркон з золотим наконечником та титановою поворотною віссю |
| Ущільнення | високотемпературні наконечники EPDM, прокладки кінцевих фітингів TPE |
| З'єднання | внутрішня різьба BSP на 1.5 дюйма або перехідники ABS на 50 мм |
| Клас захисту | IP44 |
| Максимальний робочий тиск | 4 Bar |
| Вага | 4.1 кг |
| Монтаж | підлогове або настінне кріплення |
Пропускна спроможність
електронагрівачів Elecro серії Flowline 2

Розбірна схема

| Номер | Код деталі | Назва деталі | Моделі Elecro Flowline 2 | Кількість деталей |
|---|---|---|---|---|
| 1 | X-TUB-TI500-3E | Витратомірна трубка Вентури | Всі трифазні моделі | 1 |
| 2 | Z-IM-E2-BC | Корпус електрообігрівача | Всі моделі | 1 |
| 3 | Z-IM-E2-FLO-TC | Передня кришка | Всі моделі | 1 |
| 5 | Z-LAB-FL | Накладна панель | Всі моделі | 1 |
| 6 | Z-MIS-HLS-CVR | Кришка кнопки ручного скидання | Всі моделі | 1 |
| 7 | Z-IM-OC-ANA | Регулятор термостата | Всі моделі | 1 |
Схема встановлення

Про компанію Elecro
Elecro Engineering Limited - британський виробник високоякісного обладнання для нагріву та дезінфекції води в басейнах та СПА. Компанія була заснована у Великобританії, понад 20 років тому. За цей час Elecro став визнаним брендом у своїй галузі та швидко завоював популярність в більш ніж 70 країнах світу.
Якість та стильний дизайн - головні відмінні риси Elecro Engineering. Всі запчастини та комплектуючі купуються виключно у Великобританії. Використовуючи матеріали та комплектуючі тільки найвищої якості, компанія гарантує надійність, довговічність та безпеку свого обладнання.
Команда Elecro постійно залучена в процес інновацій. Завдяки науково-технічним дослідженням, новим технологіям та високій стандартизації, продукція компанії завоювала популярність як серед професіоналів ринку, так і роздрібних покупців.
Характеристики
| Артикул | FL2-3-9-380 |
|---|---|
| Завантажте додаткові матеріали | |
| Нагрівальний елемент | Титан |
| Проточна частина | Титан |
| Вбудований контактор | Ні |
| Макс. об'єм басейну, м³ | до 40 м³ |
| Потужність | 9 кВт |
| Кількість фаз | 3 (380-400 В) |
| Номінальна сила струму, А | 13 |
| Частота, Гц | 50/60 |
| Максимальний протік води, м³/год | 17 |
| Мінімальний протік води, м³/год | 4 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 4 |
| Управління контрольним термостатом | Аналогове управління від 0 до 45 °C (крок налаштування 1.2 °C) |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Захист від перегріву | Відключення при 60 °С (скидання вручну) |
| Монтаж | Настінна та підлогова установка |
| Додатково |
|
| Комплектація |
|
| Вага в упаковці, кг | 3 |
| Виробник | Elecro |
| Країна виробник | Велика Британія |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elecro |
- Ціна: 18 706 ₴


