Насос з префільтром Kripsol Ondina іспанського виробництва для приватних басейнів. Рекомендований для роботи в контурах циркуляції та фільтрації води. Корпус з інжектованого термопластика. У конструкції також використані норіл, скловолокно, полікарбонат і нержавіюча сталь 304/316. Кришка префільтра на зручних легковідкидних гвинтах з ковпачками. На корпусі є різьбові з'єднання (ВР) 1-1/2".
- Продуктивність: 11.9 м³/год, при 8 м
- Вхідна потужність: 0.75 кВт
- Вихідна потужність: 0.75 HP
- Кількість фаз: 1
-
Придатний для роботи з морською водою
-
Наявність префільтра грубого очищення
-
Насос складається з повністю розбірних вузлів
-
Виготовлено та зібрано в Іспанії
KRIPSOL
Ondina OK71
Відцентровий насос Kripsol Ondina OK71 призначений для забезпечення безперервного потоку води через фільтрувальну установку в системах плавальних басейнів. Пристрій може ефективно обслуговувати басейни місткістю до 48 000 літрів. Швидкість обертів двигуна 2850 об/хв. Продуктивність насоса становить 11.9 м³/год, при висоті стовпа до 8 м. Вхідна потужність насоса - 0.75 кВт. Модель однофазна, напруга на 220 В. Діаметр всмоктувального та напірного патрубка складає - 1½ дюйма. Всі насоси цієї серії комплектуються префільтром.
-
Споживана потужність0.75 кВт
-
Корисна потужність0.75 HP
-
Продуктивність11.9 м³/год
-
Об`єм басейну48 м³
-
Кількість фаз1 (220 В)
Особливості конструкції Kripsol ONDINA OK71
Насос Kripsol Ondina OK71 має горизонтальне розміщення вала. Kripsol Ondina OK71 обладнаний фільтром грубого очищення. Така конструкція збільшує термін служби насоса, оскільки знижується ймовірність пошкодження робочого колеса. Корпус насоса виготовлений з високоміцного термопластика з крильчаткою з норіла зі скловолокном. Даний матеріал має високу міцність та хімічну інертність. Кришка префільтра виггтовлена з прозорого полікарбонату та фіксується за допомогою гвинтів з нержавіючої сталі AISI 304. Для забезпечення щільності прилягання використовується кільце ущільнювача. Класи захисту та ізоляції - IP55, F. У процесі експлуатації важливо пам'ятати про необхідність постійного притоку води.
Продуктивність насосів Kripsol серії Ondina OK залежно від висоти водяного стовпа
Технічні характеристики та основні розміри насосів Kripsol серії Ondina OK
| Модель | Код | Вхідна потужність (кВт) | Вихідна потужність (К. с.) | Вольтаж (В) | Струм (Амп) |
|---|---|---|---|---|---|
| OK 33 M.B | 010201121000 | 0.45 | 0.33 | 220 | 2.45 |
| OK 51 M.B | 010201221000 | 0.58 | 0.5 | 220 | 3.5 |
| OK 51 T1.B | 010201250100 | 0.58 | 0.5 | 380 | 2.45/1,4 |
| OK 71 M.B | 010201321000 | 0.75 | 0.75 | 220 | 4 |
| OK 71 T1.B | 010201350100 | 0.75 | 0.75 | 380 | 4 |
| OK100 M.B | 010211420100 | 1 | 1 | 220 | 5 |
| OK100 T1.B | 010211450100 | 1 | 1 | 380 | 3/1.75 |
| Модель | Код | Рівень шуму (дБ) | Висота стовпа (м) | А (мм) | Вага (кг) | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 6 | 8 | 10 | 11 | 12 | 14 | |||||
| Продуктивність (м³/год) | |||||||||||
| OK 33 M.B | 010201121000 | 53.3 | 9.6 | 8.9 | 7 | 4.8 | 3 | - | - | 475 | 8 |
| OK 51 M.B | 010201221000 | 54.2 | 11.0 | 10.1 | 8.5 | 6.6 | 5.2 | 4.0 | - | 475 | 8.5 |
| OK 51 T1.B | 010201250100 | 54.2 | 11.0 | 10.1 | 8.5 | 6.6 | 5.2 | 4.0 | - | 475 | 8 |
| OK 71 M.B | 010201321000 | 57.2 | 13.9 | 13.2 | 11.9 | 10.0 | 9.0 | 7.5 | 3.5 | 475 | 9 |
| OK 71 T1.B | 010201350100 | 57.2 | 13.9 | 13.2 | 11.9 | 10.0 | 9.0 | 7.5 | 3.5 | 475 | 8.5 |
| OK100 M.B | 010211420100 | 59.5 | 20.0 | 19.2 | 17.2 | 14.5 | 12.9 | 10.5 | 5.5 | 505 | 9.5 |
| OK100 T1.B | 010211450100 | 59.5 | 20.0 | 19.2 | 17.2 | 14.5 | 12.9 | 10.5 | 5.5 | 505 | 9 |
Характеристики
| Артикул | 10201321000, 10201321000 |
|---|---|
| Завантажте додаткові матеріали | |
| Призначення | Приватні басейни |
| Для солоної води | Так |
| Енергоефективність двигуна | IE1 |
| Наявність префільтра | Так |
| Змінна швидкість | Ні |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Макс. об’єм басейну, л | 48 000 |
| Продуктивність, м³/год (при h) | 11.9 при 8 м |
| Корисна потужність, к. с. | 0.8 |
| Потужність, кВт | 0.8 |
| З'єднання | 1.5" |
| Додатково |
|
| Вага в упаковці, кг | 10.3 |
| Розмір в упаковці | 475х210х238 мм |
| Виробник | Kripsol |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантія | 24 місяці. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. При монтажу насоса необхідно додатково встановити автомат захисту двигуна. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kripsol |
- Ціна: 17 296 ₴




