Тепловий насос Hayward Powerline Inverter 8 (8.15 кВт)
Повноінверторний тепловий насос Hayward Powerline Inverter 8 – це ідеальне рішення для швидкого нагрівання або охолодження води в басейні об'ємом до 40 м³. Насос самостійно регулює потужність роботи, витрачаючи мінімальну кількість електроенергії. Призначений для роботи за низьких температур до -7°С. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача з LED-екраном. Безшумна робота двигуна.
- Максимальна теплова потужність: 8.15 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: від 4.38 до 12.78
- Фреон: R32
Інверторна технологія:
на 40-60% ефективніше, ніж звичайні теплові насоси
Високий СOP 12.78
Wi-Fi управління
(опціонально)
Обігрів і охолодження
Ефективний при температурі до -7 ℃
Для басейнів
об'ємом до 40 м³Тихий режим
Тепловий інверторний насос Hayward Powerline Inverter 8 - це ідеальне рішення для швидкого нагрівання або охолодження води в басейні об'ємом до 40 000 л. Технология Full Inverter забезпечує максимальний COP: запускає тепловий насос при відхиленні температури води на 0.5 °C. Hayward Powerline самостійно регулює потужність роботи, витрачаючи при цьому меншу кількість електроенергії.
Інверторні насоси Hayward серії Powerline Inverter обладнані простим інтерфейсом для налаштування роботи в режимах нагрівання, охолодження, тиші й економії, а також в автоматичному режимі. Крім того, доступна функція блокування клавіатури.
В якості холодоагента в теплових насосах Hayward Powerline Inverter використовується високоефективний фреон R32, який відповідає європейським нормам безпеки.
Насоси Hayward Powerline Inverter забезпечують нагрівання води в діапазоні від +15 до +32 °C і охолодження води в діапазоні від +8 до +32 °C, при температурі навколишнього середовища від -7 до +43 °C. Таким чином, насос підтримує комфортну температуру води в басейні впродовж всього сезону плавання.

-
до 8.15кВт
Теплова потужність
-
до 12.78
Коефіцієнт продуктивності
-
від -7 до +43°С
Працює при температурі навколишнього середовища
-
Titanium
Матеріал теплообмінника
4 режими роботи
для максимальної ефективності
Режим нагрівання
Дозволяє нагрівати воду від +12 до +32 °CАвтоматичний режим
Підтримує температуру води на заданому рівні, реагуючи на відхилення показників з точністю до 0.5 °CРежим охолодження
Дозволяє охолодити воду від +40 до +8 °CРежим тиші і економії
Дозволяє безшумно підтримувати стабільну температуру води при мінімальних енерговитратах
Зручний і функціональний цифровий дисплей
За допомогою кнопок переходу вниз і вгору можна вибрати режим роботи й задати бажану температуру води з кроком 0.5 °C.
Щоб уникнути небажаних налаштувань, утримуйте кнопку Пуск/Стоп протягом 5-ти секунд. Функція блокування клавіатури буде увімкнена після звукового сигналу. Щоб відключити блокування повторіть процедуру.
Кнопка Пуск/Стоп і Назад/Блокування
Перехід вниз/Налаштування
Перехід вгору/Налаштування
Керуйте підігрівом басейну з вашого смартфону
Завантажте безкоштовний додаток Smart Temp Inverter і керуйте насосом з вашого Android чи IOS смартфону у будь-який час, де б ви не знаходилися. Ви можете відстежувати статистику роботи, вмикати й вимикати насос, а також контролювати температуру води та стан устаткування у віддаленому режимі. Функція "Родинний доступ" дозволяє підключити до шести пристроїв для управління роботою насоса.
Щоб активувати опцію, підключіть модуль Wi-Fi до теплового насоса. Модуль Wi-Fi купується окремо.

Тиха робота
Тиха робота теплових насосів Hayward Powerline Inverter при максимальній продуктивності забезпечується безступінчатим інверторним компресором. Така конструкція компресора дозволяє плавно регулювати інтенсивність тепловіддачі й безперервно підтримувати температуру води на заданому рівні.
Інверторний насос автоматично регулює свою продуктивність відповідно до вашої потреби. При цьому велику частину часу він працює на середній і низькій потужностях для досягнення максимальної енергоефективності.
Всі моделі Hayward Powerline Inverter комплектуються антивібраційними накладками. Це знижує рівень шуму і продовжує термін служби обладнання.
Технічні характеристики
теплових інверторних насосів Hayward серії Powerline Inverter
| Модель | Powerline Inverter 6 | Powerline Inverter 8 | Powerline Inverter 11 | Powerline Inverter 15 | Powerline Inverter 18 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Показники роботи в режимі обігріву, при t° навколишнього середовища 27 °С, t° нагрітої води 26 °С | |||||||
| Теплова потужність в режимі нагрівання, кВт | 6.72 | 8.15 | 11.45 | 15.64 | 17.87 | ||
| Теплова потужність в режимі тиші і економії, кВт | 1.62 | 2.7 | 2.36 | 3.7 | 2.73 | ||
| Споживана електрична потужність в режимі нагрівання, кВт | 1.05 | 1.11 | 1.8 | 2.82 | 3.33 | ||
| Споживана електрична потужність в режимі тиші та економії, кВт | 0.15 | 0.21 | 0.17 | 0.3 | 0.22 | ||
| Споживаний струм в режимі нагрівання, А | 4.88 | 5 | 7.85 | 12.28 | 14.62 | ||
| Споживаний струм в режимі тиші та економії, А | 1.02 | 1.54 | 1.19 | 1.49 | 1.44 | ||
| COP максимальний | 11.03 | 12.78 | 13.88 | 12.27 | 12.5 | ||
*Рекомендований об'єм басейну з теплоізоляційним покриттям під час використання з травня по вересень
Ефективність роботи теплових насосів Hayward серії Powerline Inverter порівняно з тепловими насосами без технології Inverter
Габарити теплових інверторних насосів Hayward
серии Powerline Inverter
| Моделі | Powerline Inverter 6 | Powerline Inverter 8 | Powerline Inverter 11 | Powerline Inverter 15 | Powerline Inverter 18 |
|---|---|---|---|---|---|
| А, мм | 377 | 377 | 377 | 409 | 450 |
| B, мм | 418 | 418 | 418 | 453 | 490 |
| C, мм | 962 | 962 | 962 | 1002 | 1115 |
| D, мм | 605 | 605 | 605 | 768 | 862 |
| E, мм | 1000 | 1000 | 1000 | 1047 | 1160 |
| F, мм | 350 | 350 | 350 | 350 | 466 |
| G, мм | 97 | 97 | 97 | 101 | 96 |
| H, мм | 545 | 545 | 545 | 615 | 790 |
| I, мм | 392 | 392 | 392 | 428 | 467 |
Комплектація теплових інверторних насосів
Hayward серії Powerline Inverter
- Тепловий інверторний насос
- Прохід для дренажної трубки
- Дренажна трубка
- 2 муфти для підключення
- Антивібраційні ніжки, 4 шт.
- Зимовий чохол
- Інструкція
Схема підключення теплових інверторних насосів
Hayward серії Powerline Inverter
| Артикул | 81 514 |
|---|---|
|
|
|
| Тип насосу | Моноблок |
| Інвертор | Так |
| Режим роботи | Обігрів та охолодження |
| Управління з телефону | Опція |
| Показники роботи в режимі охолодження, при t° навколишнього середовища +35℃, t° нагрітої води +27℃ |
|
| Показники роботи в режимі обігріву, при t° навколишнього середовища +15℃, t° нагрітої води +26℃ |
|
| Показники роботи в режимі обігріву, при t° навколишнього середовища +26℃, t° нагрітої води +26℃ |
|
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Призначення | Домашні басейни |
| Теплова потужність, кВт | 8.2 |
| Номінальна вхідна потужність, кВт | 0.21 - 1.33 |
| Номінальна сила струму, А | 1.54 - 5.00 |
| Макс. об'єм басейну, м³ | до 40 м³ при температурі повітря +26°C |
| Рекомендований потік води, м³/год | 3.5 |
| Мінімальний приток повітря, м³/ч | 750 |
| З'єднання | 50 мм |
| Матеріал нагрівача | Титан |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Компресор | Подвійний роторний інвертор постійного струму Panasonic |
| Робоча температура повітря | Від -7 до +43°C |
| Робоча температура води | Від +8 до +40°C |
| Звуковий тиск (1 м) | 50.2 дБА |
| Звуковий тиск (10 м) | 32.8 дБА |
| Тип фреону | R32 |
| Вага холодоагенту, г | 430 |
| Режим розморожування | Так |
| Додатково |
|
| Комплектація |
|
| Розмір в упаковці | 1000 х 418 х 605 мм |
| Вага в упаковці, кг | 53 |
| Виробник | Hayward |
| Гарантія | 24 місяці |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hayward |
- Ціна: 80 259 ₴
