Тепловий насос Fairland THPR12NP (11.5 кВт)
Тепловий насос Fairland THPR12NP призначений для нагрівання води в приватних басейнах об'ємом до 55 000 л. Особливістю даної серії є використання "срібного зварювання" і "розморожування гарячим газом", що забезпечує міцність і надійність обладнання. Завдяки використанню спіралевидного титанового теплообмінника, площа теплообміну збільшується на 30%. Тепловий насос можна використовувати зокрема для роботи з солоною водою. Якщо концентрація солі перевищує значення 30 ppm, це може привести до корозії теплообмінника.- Максимальна теплова потужність: 11.5 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: 4.2 - 5.5
Перша ціна на ринку
Новинка 2019 року
Максимальний
COP 5.5
Вищий COP
ніж у більшості
теплових насосів
Працює з соленою
та морською водою
Рабоча температура
від 0 ˚С
Тепловий насос Fairland THPR12NP
Тепловий насос THPR12NP – це найкраща пропозиція від Fairland в співвідношенні “ціна-якість”! Призначений для обслуговування приватних басейнів, СПА і купелей. Відрізняється високою потужністю, помірним споживанням енергії й надійністю експлуатації. Fairland THPR12NP підігріває басейн до комфортної температури та значно подовжує сезон купання.
Рекомендований об'єм басейну — 30 - 55 м³Середня теплова потужність — 7.5 - 11.5 кВтКоефіцієнт продуктивності — 4.2 - 5.5Живлення — 220-240 В / 50 ГцЕкономність і ефективність
Титановий нагрівальний елемент має форму подвійної закрученої спіралі. За рахунок цього площа теплообміну з водою збільшується на 30%. Вода прогрівається ще швидше, а ви економите електроенергію!
Якість і надійність
Насос Fairland THPR12NP виготовлений з міцних, надійних і високоякісних матеріалів. Пластиковий корпус насоса стійкий до УФ-випромінення, корозії й механічних пошкоджень. Компресори для теплових насосів серії THP випускаються компанією Toshiba спільно з Midea (GMCC). Спіральний нагрівальний елемент виконаний з титану, каркас – з нержавіючої сталі. Це дозволяє насосу працювати як з солоною, так і з морською водою.
*Якщо концентрація солі перевищує значення 30 ppm, це може призвести до корозії теплообмінника.
Ефективність роботи теплового насоса
При підборі теплового насоса для нагрівання води враховуйте температурний режим, при якому плануєте його використовувати. Чим нижче температура довкілля, тим потужніший насос вам потрібен.
COP (Coefficient of perfomance) - коефіцієнт трансформації або коефіцієнт продуктивності. Визначає співвідношення теплової енергії, яка виробляється до споживаної електричної. Є показником ефективності роботи теплового насоса.
Параметри теплових насосів Fairland серії THPR
| Модель | THPR 06NP | THPR 08NP | THPR 10NP | THPR 12NP | THPR 14NP | THPR 17NP | THPR 21NP | THPR 25NPs |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Рекомендований об'єм басейну (м³) | 18~25 | 20~30 | 20~40 | 30~55 | 40~65 | 45~75 | 50~90 | 65~100 |
| Рабоча температура повітря (С°) | 0~43 | |||||||
| Робочі умови: повітря 26 °С, вода 26 °С, вологість 80% | ||||||||
| Теплова потужність (кВт) | 6.0 | 7.5 | 9.6 | 11.5 | 14.0 | 17.0 | 21.0 | 25.0 |
| COP | 5.9 | 5.3 | 5.7 | 5.5 | 5.6 | 5.5 | 5.1 | 5.6 |
| Робочі умови: повітря 15 °С, вода 26 °С, вологість 70% | ||||||||
| Теплова потужність (кВт) | 4.0 | 5.0 | 6.5 | 7.5 | 10.0 | 11.2 | 14.5 | 16.5 |
| COP | 4.3 | 4.0 | 4.3 | 4.2 | 4.3 | 4.3 | 4.4 | 4.4 |
| Номінальна потужність (кВт) | 0.9 | 1.3 | 1.5 | 1.8 | 2.3 | 2.6 | 3.3 | 3.8 |
| Номінальний струм (А) | 4.2 | 5.2 | 6.5 | 7.8 | 10.0 | 13.0 | 14.3 | 5.5 |
| Максимальний вхідний струм (А) | 6.5 | 7.5 | 9.5 | 12.0 | 13.5 | 14.5 | 17.5 | 9.2 |
| Автоматичний вимикач (А) | 8.0 | 9.0 | 12.0 | 15.0 | 16.5 | 17.5 | 21.0 | 11.0 |
| Шнур живлення (мм²) | 3х1.5 | 3х2.5 | 3х2.5 | 3х2.5 | 3х4 | 3х4 | 3х6 | 5х2.5 |
| Рекомендований потік води (м³/год) | 2.5-3.5 | 3-4 | 4-6 | 4-6 | 5-7 | 6.5-8.5 | 7-9 | 8-10 |
| Звукововий тиск на 10 м (дБ(А)) | 28.5 | 28.6 | 28.8 | 30.2 | 32.8 | 34.5 | 35.8 | 38.0 |
| Споживана потужність | 230 В / 50 Гц | 400 В / 50 Гц | ||||||
| Теплообмінник | Титановий в ПВХ | |||||||
| Корпус | Пластиковий | |||||||
| Арматура трубпровода (мм) | 50 | |||||||
| Вага нетто / Вага брутто (кг) | 40 / 47 | 42 / 49 | 58 / 66 | 60 / 68 | 68 / 78 | 72 / 82 | 85 / 94 | 105 / 117 |
| Габарити - Д х Ш х В (мм) | 800 х 312 х 558 | 800 х 312 х 558 | 961 х 312 х 658 | 961 х 312 х 658 | 961 х 392 х 658 | 961 х 392 х 658 | 961 х 392 х 758 | 1092 х 392 х 958 |
| Кіл-сть 20'FT/40'HQ (комплекти) | 108 / 304 | 108 / 304 | 90 / 198 | 90 / 198 | 78 / 165 | 78 / 165 | 52 / 165 | 44 / 100 |
| Газ (г) | R32 / 550 | R32 / 650 | R32 / 800 | R32 / 900 | R32 / 1200 | R32 / 1500 | R32 / 2100 | R32 / 2500 |
Fairland спеціалізується на проектуванні і виробництві теплових насосів з 1999 року. За ці роки компанія встигла завоювати пошану і визнання, як глобальних партнерів, так і кінцевих роздрібних споживачів, завдяки високій якості своєї продукції й постійному впровадженню інноваційних технологій. В 2014 году Fairland запустив лінійку перших теплових інверторних насосів А-класу, які зробили справжню революцію на ринку обладнання для басейнів.
Окрім теплових насосів A, B, С-класу, компанія також відповідальна за випуск якісних осушувачів, які застосовуються як у сфері басейнів, так і в побуті.
| Артикул | THP12NP |
|---|---|
|
|
|
| Тип насосу | Моноблок |
| Інвертор | Ні |
| Режим роботи | Тільки обігрів |
| Управління з телефону | Ні |
| Показники роботи в режимі обігріву, при t° навколишнього середовища +15℃, t° нагрітої води +26℃ |
|
| Показники роботи в режимі обігріву, при t° навколишнього середовища +26℃, t° нагрітої води +26℃ |
|
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Призначення | Домашні басейни |
| Теплова потужність, кВт | 11.5 |
| Номінальна вхідна потужність, кВт | 1.8 |
| Номінальна сила струму, А | 7.8 |
| Макс. об'єм басейну, м³ | до 55 м³ при температурі повітря +26°C |
| Рекомендований потік води, м³/год | 4-6 |
| Мінімальний приток повітря, м³/ч | 4 300 |
| З'єднання | 50 мм |
| Матеріал нагрівача | Титан |
| Матеріал корпусу | УФ-стійкий пластик |
| Компресор | TOSHIBA-GMCC |
| Робоча температура повітря | Від 0 до 43°C |
| Робоча температура води | від 15°C до 40°C |
| Звуковий тиск (1 м) | 50.2 дБА |
| Звуковий тиск (10 м) | 30.2 дБА |
| Тип фреону | R32 |
| Вага холодоагенту, г | 900 |
| Режим розморожування | Так |
| Додатково |
|
| Комплектація |
|
| Розмір в упаковці | 961 × 312 × 658 мм |
| Вага в упаковці, кг | 60 |
| Виробник | Fairland |
| Гарантія | 5 років гарантії на теплообмінник та компресор, 5 років на інші комплектуючі |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fairland |
- Ціна: 78 105 ₴


