Інверторний тепловий насос Aquaviva Superior 12 (12.02 кВт)
Тепловий інверторний насос Aquaviva Superior 12 FI12RW - ідеальний варіант для нагріву або охолодження води в басейні об'ємом до 60 000 л. Насос з титановим теплообмінником працює з хлорованою і морською водою, забезпечуючи довговічну роботу без корозії. Вбудовані запобіжні пристрої забезпечують захист від перевантажень та стрибків тиску при недостатньому потоці води. Автоматичний таймер забезпечує вмикання/вимикання насоса за заданим графіком. Також є Wi-Fi управління з вашого смартфона, через додаток Smart Life, який можна завантажити на Google Play або App Store.
- Максимальна теплова потужність: 12 кВ
- Коефіцієнт продуктивності: 8.2 - 18.2
- Фреон: R32
Інверторна технологія
На 40-60% эфективніша за неінверторні системи
Супервисокий СОР
18.2Для басейнів
об'ємом до 60 м³Обогрів, охолодження
та підтримка температуриЭфективний за -15 ℃
Wi-Fi управління
Ультратихий
Працює тихіше за холодильник
Тепловий інверторний насос Aquaviva Superior 12 - це оптимальний варіант для нагріву або охолодження води в басейні об'ємом до 60 000 л. Інверторна технологія забезпечує максимальний СОР: на 40-60% вище, ніж у неінверторних теплових насосів.
З насосом Aquaviva Superior ви можете насолоджуватися комфортною температурою води в басейні протягом всього сезону купання. Нагрівання води в діапазоні від 25 до 40 °С та охолодження води в діапазоні від +8 до +35 °С здійснюється при температурі навколишнього середовища від -15 до +43 °С.
Вбудований контролер дозволяє увімкнути нагрів, охолодження або автоматичну підтримку бажаної температури води в інтенсивному, економному або тихому режимі. Також ви можете керувати насосом по Wi-Fi з вашого смартфона. Як холодоагент в теплових насосах Aquaviva серії Superior використовується фреон R32. Він є високоефективним та відповідає європейським нормам безпеки.

-
до 12кВт
Теплова потужність

-
до 18.2
Коефіцієнт продуктивності

-
від -15 до +43°С
Працює при температурі навколишнього середовища

-
Titanium
Матеріал теплообмінника

3 режими максимальної ефективності нагріву, охолодження та підтримки температури
Інтенсивний режим для швидкого нагріву
Насос як і раніше працює набагато тихіше холодильника та з більш
високим СОР, ніж стандартні інверторні насосиРежим економії енергії
Розумна оптимізація роботи відповідно до температури
навколишнього середовища та водиТихий режим
Ідеально для використання в нічний час
Зручний та функціональний дисплей
-
Авто
-
Нагрівання
-
Автоматичне розморожування
-
Блокування екрану
-
Продуктивність насоса
-
Продуктивність вентилятора
-
Поточний час та показання таймера
-
Кнопка вибору режиму t°: Нагрівання, Охолодження, Авто
-
Кнопка вибору режиму роботи: Boost, Silent, Smart
-
Кнопка увімкн/вимкн

Охолодження
Примусове розморожування
Wi-Fі підключення
Повідомлення про помилку
Поточний режим роботи
Продуктивність компресора
Температура води на вході та виході
Одиниці виміру t°
Кнопка запуску таймера та налаштування годинника
Кнопки навігації та регулювання параметрів
Тиха робота

Керуйте нагріванням води в басейні з вашого смартфона
Керуйте всіма функціями теплового насоса з власного смартфона в будь-який час, де б ви не знаходилися.
Ви можете обрати режим, налаштувати температуру води, встановити графік за таймером та контролювати параметри роботи насоса.
Управління здійснюється за допомогою вбудованого Wi-Fi модуля через мобільний додаток Smart Life на вашому Android або IOS смартфоні.

Технічні характеристики теплових інверторних насосів Aquaviva серії Superior
| Модель | Superior 9 | Superior 12 | Superior 15 | Superior 19 | Superior 27 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Робочі умови: температура навколишнього середовища +27 °C та нагрітої води +27°C | |||||||
| Теплова потужність в режимі Boost, кВт | 9 | 12 | 15.25 | 19.21 | 27.28 | ||
| Теплова потужність в режимі Smart, кВт | 7 | 9.5 | 13 | 17 | 23.5 | ||
| Максимальний COP | 17.5 | 18.2 | 18.5 | 18.2 | 15 | ||
| COP в режимі Smart | 6.79 | 8.2 | 7.89 | 6.64 | 6.23 | ||
| COP при потужності 50% | 7.57 | 9.28 | 9.51 | 8.22 | 8.02 | ||
| Робочі умови: температура навколишнього середовища +15 °C та нагрітої води +26°C | |||||||
| Теплова потужність в режимі Boost, кВт | 5.94 | 7.54 | 10.85 | 13.61 | 19.71 | ||
*Рекомендований об’єм басейну з теплоізоляційним покриттям під час використання з травня по вересень
Ефективність роботи теплового насоса Aquaviva Superior 12 залежно від температури навколишнього середовища
-
Крива теплової потужності
При підборі теплового насоса для нагріву води враховуйте температурний режим, при якому плануєте його використовувати: чим нижчою є температура навколишнього середовища, тим більш потужний насос вам потрібен.
-
Крива COP
COP (Coefficient of perfomance) - коефіцієнт трансформації або коефіцієнт продуктивності. Визначає співвідношення вироблюваної теплової енергії до споживаної електричної. Є показником ефективності роботи теплового насоса.
-
Крива холодопродуктивності
При підборі теплового насоса для охолодження води враховуйте температурний режим, при якому плануєте його використовувати: чим вищою є температура навколишнього середовища, тим більш потужний насос вам потрібен.
-
Крива EER
EER (Energy Efficiency Ratio) - це холодильний коефіцієнт. Являє собою показник відношення холодопродуктивності до кількості спожитої енергії. Є параметром енергоефективності охолоджуючого устаткування, такого як кондиціонери або холодильне обладнання.
Основні розміри
теплових інверторних насосів Aquaviva серії Superior
| Модель, мм | Superior 9 | Superior 12 | Superior 15 | Superior 19 | Superior 27 |
|---|---|---|---|---|---|
| А | 760 | 870 | 870 | 1020 | 1020 |
| B | 356 | 380 | 380 | 408 | 408 |
| C | 544 | 653 | 653 | 715 | 715 |
| D | 327 | 351 | 351 | 367 | 367 |
| E | 92.5 | 96.2 | 96.2 | 87.2 | 87.2 |
| F | 260 | 325 | 325 | 395 | 395 |
Схема підключення теплових інверторних насосів Aquaviva серії Superior

Бренд Aquaviva - провідний виробник обладнання, комплектуючих та аксесуарів для басейнів та SPA. Широкий асортимент продукції подано в таких напрямках: насоси та фільтри, осушувачі та водоспади, обладнання для обробки води та догляду за басейном, освітлення, труби та фітинги, комплектуючі та аксесуари.
Виробничі лінії компанії Aquaviva розташовані в країнах Європи та Азії. Надійність продукції підтверджують численні сертифікати якості та відповідності виробничим стандартам світового класу.
Компанія Aquaviva - це багаторічний досвід роботи, конкурентна ціна, надійна та інноваційна продукц
| Артикул | AVSP-FI12RW |
|---|---|
| Тип насосу | Моноблок |
| Інвертор | Так |
| Режим роботи | Обігрів та охолодження |
| Управління з телефону | Wi-Fi |
| Показники роботи в режимі обігріву, при t° навколишнього середовища +15℃, t° нагрітої води +26℃ |
|
| Показники роботи в режимі обігріву, при t° навколишнього середовища +26℃, t° нагрітої води +26℃ |
|
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Призначення | Домашні басейни, Громадські басейни |
| Теплова потужність, кВт | 12.0 |
| Номінальна вхідна потужність, кВт | 0.3 - 1.95 |
| Номінальна сила струму, А | 1.2 - 8.2 |
| Макс. об'єм басейну, м³ | до 55 м³ при температурі повітря +26°C |
| Рекомендований потік води, м³/год | 4.0 |
| З'єднання | 50 мм |
| Матеріал нагрівача | Титан |
| Матеріал корпусу | Оцинкована сталь з порошковим фарбуванням |
| Компресор | TOSHIBA-GMCC |
| Робоча температура повітря | від -15 до 43°C |
| Робоча температура води | від 8 до 40°C |
| Звуковий тиск (1 м) | до 45 дБА |
| Звуковий тиск (10 м) | до 29 дБА |
| Тип фреону | R32 |
| Вага холодоагенту, г | 750 |
| Режим розморожування | Так |
| Додатково |
|
| Комплектація |
|
| Розмір в упаковці | 933 x 401 x 657 мм |
| Вага в упаковці, кг | 43 |
| Виробник | Aquaviva |
| Гарантія | 36 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquaviva |
- Ціна: 96 320 ₴




