Тепловий насос Fairland SHP03 (3.5 кВт)
Тепловий насос Fairland SHP03 призначений для нагрівання води в приватних басейнах об'ємом до 10 000 л. Це оптимальний варіант для дитячих та каркасних басейнів, а також для гідромасажних ванн і басейнів зі сталевими стінками. Ультракомпактний, стильний і простий в під’єднанні. Має міцний металевий корпус і титановий теплообмінник, що дозволяє працювати з хлорованою і солоною водою.
- Максимальна теплова потужність: 3.5 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: 4.1-5.5
- Фреон: R32
Тепловий насос Fairland SHP03
Тепловий міні-насос SHP03 – ексклюзивна новинка від Fairland для домашнього використання. Спеціалізується на обслуговуванні невеликих басейнів об'ємом від 5 до 10 м³. Компактний, легкий і дуже економний. Споживаючи всього 0.59 кВт енергії, теплова віддача насоса складає цілих 2.4 кВт. Fairland SHP03 здатний нагрівати воду +40 °С, значно подовжуючи сезон плавання!
• Рекомендований об'єм басейну: 5 -10 м³• Середня теплова потужність: 2.4 - 3.5 кВт• Коефіцієнт продуктивності: 4.1 - 5.5• Живлення: 220 - 240 В / 50 ГцЯкість і надійність
Насос Fairland SHP03 виготовлений з міцних, надійних і високоякісних матеріалів. Пластиковий корпус насоса стійкий до УФ-випромінення, корозії та механічних пошкоджень. Нагрівальний елемент зроблений з титану, що дозволяє насосу працювати як з солоною, так і з морською водою. Якщо концентрація солі перевищує значення 30 ppm, це може привести до корозії теплообмінника.
Екологічність і економність
В якості холодоагента насоса SHP03 використовується фреон нового покоління – R32. Він має підвищені охолоджувальні властивості, зменшуючи витрати електроенергії. Завдяки меншій щільності й в'язкості, витрати значно нижчі, ніж у його попередників.
Фреон R32 - екологічний холодоагент, оскільки має менший коефіцієнт дії на глобальне потепління. Нетоксичний, не загоряється в стандартних умовах. Підлягає повторному використанню і легко утилізується.
Параметри теплових насосів FAIRLAND серії SHP
| Модель | SHP03 | SHP05 | SHP06 |
|---|---|---|---|
| Рекомендований об'єм басейну | 5-10 | 8-18 | 12-25 |
| Робоча температура повітря (°С) | 10 ~ 43 | ||
| Температурний режим (°С) | 15 ~ 40 | ||
| Теплова потужність при температурі повітря 26 °C, води 26 °C, вологості 80% | |||
| Теплова потужність (кВт) | 3.5 | 5.8 | 7.0 |
| COP | 5.5 | 6.5 | 6.6 |
| Теплова потужність при температурі повітря 15 °C, води 26 °C, вологості 70% | |||
| Теплова потужність (кВт) | 2.4 | 3.8 | 4.8 |
| COP | 4.1 | 4.5 | 4.7 |
| Рівень шуму (10 м) дБ (А) | 36 | 37 | 39 |
| Рівень шуму (1 м) дБ (А) | 56 | 57 | 59 |
| Теплообмінник | Титановий теплообмінник | ||
| Корпус | Метал | ||
| Джерело живлення | 220-240 В/50 Гц | ||
| Споживана потужність при t повітря 26 °С (кВт) | 0.59 | 0.84 | 1.02 |
| Номінальний вхідний струм при t повітря 15 °С (А) | 2.56 | 3.65 | 4.43 |
| Автоматичний вимикач (А) | 4.5 | 8.0 | 9.0 |
| Шнур живлення (мм²) | 3х1.5 | 3х1.5 | 3x1.5 |
| Рекомендований потік води (м³/год) | 1-2 | 2-3 | 3-4 |
| Арматура водопроводу (мм) | 32/38 | ||
| Тип холодоагенту | R32 | R32 | R32 |
| Розмір упаковки ДхШхВ (мм) | 412 x 367 x 425 | 484 x 445 x 503 | 484 x 445 x 503 |
| Вага нетто (кг) | 24 | 34 | 38 |
* Рекомендований об'єм басейну вказаний для наступних умов: басейн добре покритий, система працює не менше 15 годин в день.
** Остаточні характеристики відповідатимуть специфікаціям продукту.
Підключення теплових насосів FAIRLAND серії SHP
1. Надягаємо затиски на шланги
2. Під'єднуємо тепловий насос до насоса басейну за допомогою шлангів
3. Насос готовий до експлуатації!
Увага! Тепловий насос повинен вмикатися одночасно з фільтрувальним насосом.
Fairland спеціалізується на проектуванні і виробництві теплових насосів з 1999 року. За ці роки компанія встигла завоювати пошану і визнання, як глобальних партнерів, так і кінцевих роздрібних споживачів, завдяки високій якості своєї продукції й постійному впровадженню інноваційних технологій. В 2014 году Fairland запустив лінійку перших теплових інверторних насосів А-класу, які зробили справжню революцію на ринку обладнання для басейнів.
Окрім теплових насосів A, B, С-класу, компанія також відповідальна за випуск якісних осушувачів, які застосовуються як у сфері басейнів, так і в побуті.
| Артикул | SHP03 |
|---|---|
|
|
|
| Тип насосу | Моноблок |
| Інвертор | Ні |
| Режим роботи | Тільки обігрів |
| Управління з телефону | Ні |
| Показники роботи в режимі обігріву, при t° навколишнього середовища +15℃, t° нагрітої води +26℃ |
|
| Показники роботи в режимі обігріву, при t° навколишнього середовища +26℃, t° нагрітої води +26℃ |
|
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Призначення | Каркасні басейни |
| Теплова потужність, кВт | 3.5 |
| Номінальна вхідна потужність, кВт | 0.56 - 0.59 |
| Номінальна сила струму, А | 2.6 |
| Макс. об'єм басейну, м³ | до 10 м³ при температурі повітря +26°C |
| Рекомендований потік води, м³/год | 2 |
| Мінімальний приток повітря, м³/ч | 1 300 |
| З'єднання | 32/38 мм |
| Матеріал нагрівача | Титан |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Компресор | Gree |
| Робоча температура повітря | Від +10 до +43°C |
| Робоча температура води | Від +15 до +40°C |
| Звуковий тиск (1 м) | 56 дБА |
| Звуковий тиск (10 м) | 36 дБА |
| Тип фреону | R32 |
| Вага холодоагенту, г | 200 |
| Режим розморожування | Так |
| Комплектація |
|
| Розмір в упаковці | 412 х 367 х 425 мм |
| Вага в упаковці, кг | 27 |
| Виробник | Fairland |
| Гарантія | 24 місяці |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fairland |
- Ціна: 26 488 ₴





