Тепловий насос Aquaviva Model 6 ON/OFF (6.1 кВт)
Тепловий насос Aquaviva Model 6 ON6RW - це ідеальний варіант для нагрівання або охолодження води в басейні об'ємом до 20 000 л. Тепловий насос оснащений титановим теплообмінником, що гарантує надійну та довговічну роботу пристрою без корозії. Працює з хлорованою та морською водою. Доступно Wi-Fi управління з вашого смартфона, через додаток Smart Life, який можна завантажити на Google Play або App Store.
- Максимальна теплова потужність: 6.1 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: 4.65 - 6.1
- Фреон: R32
Супервисокий COP 6
Для SPA та басейнів
об'ємом до 20 м³
Обігрів, охолодження та підтримання температури
Ефективний при -5℃
Wi-Fi управління
Найкраща ціна
Тепловий насос Aquaviva Model 6 ON/OFF
Тепловий насос Aquaviva Model 6 ON/OFF - це оптимальний варіант для нагріву або охолодження води в басейні об'ємом до 20 000 л. Попри відсутність інверторної технології насос працює з максимальним коефіцієнтом продуктивності: СОР 6.
З насосом Aquaviva серії Model ON/OFF ви можете насолоджуватися комфортною температурою води в басейні протягом усього сезону купання. Компресор Mitsubishi забезпечує стабільну роботу насоса за температури навколишнього середовища від -5 до 40°С. Ви можете нагрівати воду в межах від 15 до 40°С або охолоджувати - в діапазоні від 8 до 35°С.
Вбудований контролер дає змогу ввімкнути нагрівання, охолодження або автоматичну підтримку бажаної температури води. Також ви можете керувати насосом через Wi-Fi з вашого смартфона і налаштувати режим роботи насоса за таймером.
Як холодоагент у теплових насосах Aquaviva серії Model On/Off використовується фреон R32. Він високоефективний та відповідає європейським нормам безпеки.

-
до 6 кВт
Теплова потужність

-
до 6
Коефіцієнт продуктивності

-
від -5 до +40 °С
Працює при t° довкілля

-
Titanium
Матеріал теплообмінника

3 режими для максимальної ефективності
Режим нагріву
Дозволяє нагріти воду в діапазоні
від 15 до 40°СРежим охолодження
Дозволяє охолодити воду в діапазоні
від 8 до 35°СРежим Авто
Підтримує температуру води на заданому рівні, реагуючи на відхилення показників
Зручний і функціональний дисплей
-
Авто
-
Охлаждение
-
Wi-Fi підключення
або внесення налаштувань -
Повідомлення про помилку
-
Блокування екрана
-
Швидкість вентилятора
-
Таймер/годинник

Розморожування
Нагрів
Індикатор годинника
Індикатор таймера Увімк./Вимк.
та режиму таймераТемпература води та інші
параметри роботи насоса
Кнопка Кнопка Увімк./Вимк.
Кнопки навігації та регулювання параметрів
Кнопка вибору режиму t°:
Нагрів, Охолодження, Авто
Кнопка запуску таймера і налаштування годинника
Керуйте нагріванням води в басейні з вашого смартфона
Керуйте всіма функціями теплового насоса з власного смартфона в будь-який час, де б ви не знаходилися.
Ви можете обрати режим, налаштувати температуру води, встановити графік за таймером і контролювати параметри роботи насоса.
Управління здійснюється за допомогою вбудованого Wi-Fi модуля через мобільний додаток Smart Life на вашому Android або IOS смартфоні.

Технічні характеристики
теплових насосів Aquaviva серії Model ON/OFF
| Модель | Model 16 ON/OFF | Model 9 ON/OFF | Model 12 ON/OFF | Model 6 ON/OFF |
|---|---|---|---|---|
| Робочі показники за t° довкілля 26°C, t° води на вході 26°C | ||||
| Теплова потужність, кВт | 16.2 | 9.2 | 12.4 | 6 |
| Споживана потужність, кВт | 2.7 | 1.41 | 2.04 | 1 |
| COP | 6.01 | 6.5 | 6.07 | 6 |
| Робочі показники за t° довкілля 15°C і t° води на вході 26°C | ||||
| Теплова потужність, кВт | 11.34.52 | 7 | 8.57 | 4.52 |
| Споживана потужність, кВт | 2.4 | 1.4 | 1.8 | 0.97 |
| COP | 4.72 | 5.0 | 4.7 | 4.56 |
*Рекомендований об'єм басейну з теплоізоляційним покриттям під час використання з травня по вересень
Ефективність роботи теплового насоса
Aquaviva Model 6 ON/OFF залежно від температури навколишнього середовища
-
Крива теплової потужності
Під час підбору теплового насоса для нагріву води враховуйте температурний режим, за якого плануєте його використовувати: чим нижча температура довкілля, тим потужніший насос вам потрібен.
-
Крива COP
COP (Coefficient of performance) - коефіцієнт трансформації або коефіцієнт продуктивності. Визначає співвідношення теплової, що виробляється, до споживаної електричної. Є показником ефективності роботи теплового насоса.
-
Крива холодопродуктивності
При підборі теплового насоса для охолодження води враховуйте температурний режим, при якому плануєте його використовувати: чим вища температура довкілля, тим потужніший насос вам потрібен.
-
Крива EER
EER (Energy Efficiency Ratio) - це холодильний коефіцієнт. Є показником відношення холодопродуктивності до кількості спожитої енергії. Є параметром енергоефективності охолоджувального обладнання, такого як кондиціонери або холодильне обладнання.
Основні розміри теплових насосів Aquaviva серії Model ON/OFF
| Модель, мм | Model 16 ON/OFF | Model 9 ON/OFF | Model 12 ON/OFF | Model 6 ON/OFF |
|---|---|---|---|---|
| А | 940 | 910 | 940 | 910 |
| B | 380 | 355 | 380 | 355 |
| C | 670 | 660 | 670 | 660 |
| D | 622 | 606 | 622 | 606 |
| E | 355 | 329 | 355 | 329 |
| F | 380 | 310 | 380 | 310 |
| G | 98 | 98 | 98 | 98 |
Схема підключення теплових насосів Aquaviva серії Model ON/OFF

Бренд Aquaviva - провідний виробник обладнання, комплектуючих та аксесуарів для басейнів та SPA. Широкий асортимент продукції подано в таких напрямках: насоси та фільтри, осушувачі та водоспади, обладнання для обробки води та догляду за басейном, освітлення, труби та фітинги, комплектуючі та аксесуари.
Виробничі лінії компанії Aquaviva розташовані в країнах Європи та Азії. Надійність продукції підтверджують численні сертифікати якості та відповідності виробничим стандартам світового класу.
Компанія Aquaviva - це багаторічний досвід роботи, конкурентна ціна, надійна та інноваційна продукція.
| Артикул | AVM-ON6RW |
|---|---|
|
|
|
| Тип насосу | Моноблок |
| Інвертор | Ні |
| Режим роботи | Обігрів та охолодження |
| Управління з телефону | Wi-Fi |
| Показники роботи за t° навколишнього середовища +26 °C, t° води на вході +26 °C і t° води на виході +28 °C |
|
| Показники роботи в режимі обігріву, при t° навколишнього середовища +15℃, t° нагрітої води +26℃ |
|
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Призначення | Домашні басейни |
| Теплова потужність, кВт | 6.1 |
| Номінальна вхідна потужність, кВт | 1 |
| Номінальна сила струму, А | 4.6 |
| Макс. об'єм басейну, м³ | до 20 м³ при температурі повітря +26°C |
| Рекомендований потік води, м³/год | 1.9-2.6 |
| З'єднання | 50 мм |
| Матеріал нагрівача | Титан і ПВХ |
| Матеріал корпусу | Оцинкована сталь з порошковим покриттям |
| Компресор | Mitsubishi / GMCC |
| Робоча температура повітря | від -5 до +43°C |
| Робоча температура води | від +15 до +40°C |
| Звуковий тиск (1 м) | 45 дБа |
| Тип фреону | R32 |
| Режим розморожування | Так |
| Додатково |
|
| Комплектація |
|
| Розмір в упаковці | 910х365х620 мм |
| Вага в упаковці, кг | 43 |
| Виробник | Aquaviva |
| Гарантія | 24 місяці |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquaviva |
- Ціна: 43 129 ₴






