Інверторний тепловий насос Fairland InverX Jumbo 300 (120 кВт, 380 В)
Fairland InverX Jumbo 300 – це флагман серед теплових насосів Fairland. Ідеальний варіант для нагрівання чи охолодження води в басейні об'ємом до 520 000 л. Трифазні вертикальні насоси InverX відрізняються тихою роботою завдяки безступінчастому інверторному компресору. Технологія Turbo Silence забезпечує плавне регулювання продуктивності, досягаючи оптимальної температури води. Компактний, з міцним алюмінієвим корпусом та титановим теплообмінником, насос працює з хлорованою та морською водою. Доступне Wi-Fi-управління через програму Fairland Smart Pool.
- Максимальна теплова потужність: 120 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: 6.5 - 16.1
- Фреон: R32
Wi-Fi-управління
Повноінверторна технологія: на 50-70% ефективніше, ніж звичайний інвертор
Супервисокий COP 16.1
Обігрів та охолодження
Ефективний при -25°C
Для басейнів
об’ємом до 520 м³Ультратихий:
працює тихіше за холодильник
Інверторний тепловий насос Fairland InverX Jumbo 300 – це ідеальний варіант для нагріву або охолодження води в басейні об'ємом до 520 000 л. Технологія InverX забезпечує максимальний COP: на 20-30% вище, ніж у систем Inverter-plus та на 50-70% вище, ніж у стандартних інверторних систем.
Інверторні насоси Fairland серії InverX Jumbo з інтегрованою системою керування відрізняються простотою обслуговування. Вони обладнані функціональним контролером для керування роботою у трьох різних режимах: Turbo, Smart та Silence. Крім того, доступна можливість Wi-Fi-управління з вашого смартфона.
Як холодоагент у теплових насосах Fairland серії InverX Jumbo використовується фреон R32. Він високоефективний та відповідає європейським нормам безпеки.
Насоси Fairland InverX забезпечують нагрівання води в діапазоні від +18 до +45℃ та охолодження води в діапазоні від +12 до +30℃ при температурі навколишнього середовища від -25 до +43℃. Таким чином, насос забезпечує комфортну температуру води в басейні протягом усього сезону купання.

-
до 120 кВт
Теплова потужність
-
до 16.1
Коефіцієнт продуктивності
-
від -25 до +43°С
Працює за температури навколишнього середовища
-
Titanium
Матеріал теплообмінника
3 режими роботи
для максимальної ефективності
Теплопродуктивність: 120%
Режим швидкого нагріву: запускається додаткова продуктивність +20%. При цьому насоси Fairland серії InverX, як і раніше, працюють набагато тихіше за холодильник та з вищим COP, ніж стандартні інверторні насоси.
Теплопродуктивність: від 20 до 100%
Розумна оптимізація роботи відповідно до температури навколишнього середовища та води. Ефективне збереження енергії.
Теплопродуктивність: від 20 до 60%
Цей режим є ідеальним варіантом для використання у нічний час.

Зручний та функціональний
цифровий дисплей
- 1 -кнопка увімкнення та вимикання теплового насоса
- 2 -кнопка розблокування екрана та вибір температурного режиму:
- Авто від +12 до +40°C
- Нагрів від +18 до +40°C
- Охолодження від +12 до +30°C - 3 -кнопка вибору режиму роботи:
- Turbo
- Smart
- Silence - 4 -кнопки регулювання заданої температури
Керуйте інверторним тепловим насосом Fairland, де б ви не були
Купуючи інверторний тепловий насос серії Fairland InverX, ви отримуєте можливість віддаленого контролю та налаштування. Ця зручна опція допоможе в будь-якому місці та будь-якої миті вносити всі необхідні коригування в роботу теплового насоса для забезпечення необхідних показників.
Управління здійснюється за допомогою вбудованого Wi-Fi-модуля та спеціальної мобільної програми Fairland Smart Pool на вашому Android або iOS смартфоні.


Технологія Turbo Silence

Унікальна технологія Turbo Silence, яка була розроблена компанією Fairland у 2019 році, стала революційним проривом у сфері обладнання для басейнів. Технологія Turbo Silence ідеально врівноважує роботу інверторного компресора та теплообмінника, забезпечуючи максимальну продуктивність без шуму.
Вся система управління Turbo Silence оптимізована на основі технології Full-inverter, яка є безступінчастим інверторним компресором та вентилятором. Така конструкція дозволяє плавно регулювати швидкість роботи компресора та вентилятора, завдяки чому досягається безперервна підтримка температури води в басейні на оптимальному рівні ефективності.
Інверторний насос автоматично регулює продуктивність від 20 до 120% відповідно до потреби, але більшу частину часу працює на середній та низькій потужності для максимальної енергоефективності.
Всі моделі Fairland InverX оснащені подвійним роторним компресором для мінімізації вібрації. Завдяки чому працюють на 10 дБ тихіше, ніж теплові насоси без цієї технології.
Технічні характеристики
теплових інверторних насосів Fairland серії InverX Jumbo
| Модель | InverX Jumbo 150 | InverX Jumbo 300 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Робочі умови: повітря +26 °C, вода +26 °C, вологість 80% | |||||||
| Теплова потужність у режимі Turbo, кВт | 60 | 120 | |||||
| Теплова потужність у режимі Smart, кВт | 50 | 100 | |||||
| COP максимальний | 16 | 16.1 | |||||
| COP у режимі Smart | 8.1 | 7.9 | |||||
| COP за потужності 50% | 11.1 | 11 | |||||
| Робочі умови: повітря +15 °C, вода +26 °C, вологість 70% | |||||||
| Теплова потужність у режимі Turbo, кВт | 45 | 85 | |||||
Ефективність роботи теплового насоса Fairland InverX Jumbo 300 залежно від температури навколишнього середовища
-
Крива теплової потужності
При підборі теплового насоса для нагрівання води враховуйте температурний режим, при якому плануєте його використовувати: чим нижча температура навколишнього середовища, тим потужніший насос вам потрібен.
-
Крива потужності охолодження
При підборі теплового насоса для охолодження води враховуйте температурний режим, при якому плануєте його використовувати: чим вища температура навколишнього середовища, тим потужніший насос вам потрібен.
-
Крива COP
COP (Coefficient of performance) - коефіцієнт трансформації чи коефіцієнт продуктивності. Визначає співвідношення теплової енергії, що виробляється, до споживаної електричної.
-
Крива EER
EER (Energy Efficiency Ratio) - це холодильний коефіцієнт. Є показником відношення холодопродуктивності до кількості спожитої енергії. Є параметром енергоефективності охолоджувального обладнання, як-от кондиціонери або холодильне обладнання.
Схема під’єднання теплових інверторних насосів Fairland серії InverX Jumbo

| Артикул | JBCR300T |
|---|---|
|
|
|
| Тип насосу | Моноблок |
| Інвертор | Так |
| Режим роботи | Обігрів та охолодження |
| Управління з телефону | Wi-Fi |
| Показники роботи в режимі обігріву, при t° навколишнього середовища +15℃, t° нагрітої води +26℃ |
|
| Показники роботи в режимі обігріву, при t° навколишнього середовища +26℃, t° нагрітої води +26℃ |
|
| Кількість фаз | 3 (380-400 В) |
| Призначення | Громадські басейни |
| Теплова потужність, кВт | 120 |
| Номінальна вхідна потужність, кВт | 2.6 - 17.6 |
| Номінальна сила струму, А | 3.75 - 25.4 |
| Макс. об'єм басейну, м³ | до 520 м³ при температурі повітря +26°C |
| Рекомендований потік води, м³/год | 30 - 40 |
| З'єднання | 90 мм |
| Матеріал нагрівача | Титан |
| Матеріал корпусу | Нержавіючий сплав алюмінію |
| Компресор | Mitsubishi |
| Робоча температура повітря | Від -25 до +43°C |
| Робоча температура води | Від +18 до +40°C |
| Звуковий тиск (1 м) | 43.3 - 58.5 дБА |
| Звуковий тиск (10 м) | 23.3 - 38.5 дБА |
| Тип фреону | R32 |
| Режим розморожування | Так |
| Комплектація |
|
| Вага в упаковці, кг | 566 |
| Виробник | Fairland |
| Гарантія | 24 місяці |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fairland |
- Ціна: 1 200 044 ₴



Відправка з 15 квітня 2026