Інверторний тепловий насос Aquaviva Superior Split 9 (9.03 кВт)
Тепловий насос Aquaviva Superior Split 9 - це ідеальний варіант для нагрівання або охолодження води в басейні об'ємом до 40 000 л.
Насос з титановим теплообмінником працює з хлорованою і морською водою, забезпечуючи довговічну роботу без корозії.
Сучасна автоматика гарантує стабільну функціональність компресора та теплового насоса, а автоматичний таймер регулює роботу насоса згідно заданого графіка.
Також доступне Wi-Fi управління з вашого смартфона, через програму Smart Life, яку можна завантажити на Google Play або App Store.
- Максимальна теплова потужність: 9.03
- Коефіцієнт продуктивності: 6.79 - 17.5
- Фреон: R32
Супервисокий COP 17.5
На 40-60% ефективніше, ніж неінверторні системи
Інверторна технологіяПрацює до -15°C
без консервації завдяки спліт системі
Для басейнів об'ємом до 40 м³
Обігрів, охолодження та підтримання температури
Виносна панель управління
+ Wi-Fi управлінняУльтратихий
Працює тихіше за холодильник
Тепловий інверторний насос Aquaviva Superior Split 9 – це ідеальний варіант для нагрівання або охолодження води в басейні об'ємом до 40 000 л. Інверторна технологія забезпечує максимальну СОР: на 40-60% вище, ніж у неінверторних теплових насосів.
З насосом Aquaviva серії Superior Split вам не потрібно консервувати тепловий насос на період морозів. Ви можете весь рік насолоджуватись комфортним купанням. Спліт система дозволяє вмикати та вимикати нагрівання без переживань щодо перепадів температури на вулиці, завдяки встановленню блоку з теплообмінником усередині приміщення.
Нагрівайте воду в діапазоні від 25 до 40°С та охолоджуйте воду в діапазоні від 8 до 35°С при температурі навколишнього середовища від -15 до +45°С. Якщо температура повітря надворі падає нижче -15°С, насос вимикається та запускається, коли надворі теплішає до -15°С.
Встановіть виносний контролер у будь-якому зручному місці вашого будинку. Увімкніть нагрівання, охолодження або автоматичну підтримку бажаної температури води в інтенсивному, економному або тихому режимі. Управляйте насосом Wi-Fi з вашого смартфона.
Як холодоагент у теплових насосах Aquaviva серії Superior Split використовується фреон R32. Він є високоефективним та відповідає європейським нормам безпеки.

-
до9кВт
Теплова потужність

-
до17.5
Коефіцієнт продуктивності

-
від-15 до 45°С
Ефективно працює при t° довкілля

-
Titanium
Матеріал теплообмінника

3 режими максимальної ефективності нагрівання, охолодження та підтримання температури
Інтенсивний режим для швидкого нагрівання
Насос, як і раніше, працює набагато тихіше холодильника та з більш високим COP, ніж стандартні інверторні насосиРежим економії енергії
Розумна оптимізація роботи відповідно до температури навколишнього середовища та водиТихий режим
Ідеально для використання у нічний час
Зручний та функціональний виносний РК-дисплей
-
Авто
-
Нагрів
-
Автоматичне розморожування
-
Блокування екрану
-
Продуктивність насоса
-
Продуктивність вентилятора
-
Поточний час та показання таймера
-
Кнопка вибору режиму t°:
Нагрів, Охолодження, Авто -
Кнопка вибору режиму роботи:
Boost, Silent, Smart -
Кнопка увімк/вимк

Охолодження
Примусове розморожування
Wi-Fi підключення
Повідомлення щодо помилки
Поточний режим роботи
Продуктивність компресора
Температура води на вході та на виході
Одиниці виміру t°
Кнопка запуску таймера та налаштування годинника
Кнопки навігації та регулювання параметрів
Тиха робота

Тиха робота теплових насосів Aquaviva серії Superior Split за максимальної продуктивності забезпечується безступінчастим інверторним компресором. Така конструкція компресора дозволяє плавно регулювати інтенсивність тепловіддачі та безперервно підтримувати температуру води на заданому рівні.
Інверторний насос автоматично регулює свою продуктивність відповідно до вашої потреби. При цьому більшу частину часу він працює на середній та низькій потужності для досягнення максимальної енергоефективності.
Всі моделі Aquaviva серії Superior Split комплектуються антивібраційними накладками. Це знижує рівень шуму та продовжує термін служби обладнання.
Управляйте нагріванням води у басейні з вашого смартфона
Управляйте всіма функціями теплового насоса з власного смартфона у будь-який час, де б ви не знаходилися.
Ви можете обрати режим, налаштувати температуру води, встановити графік за таймером та контролювати параметри роботи насоса.
Управління здійснюється за допомогою вбудованого Wi-Fi модуля через мобільний додаток Smart Life на вашому Android або IOS смартфоні.

Технічні характеристики
теплових інверторних насосів Aquaviva серії Superior Split
| Модель | Superior Split 9 | Superior Split 12 | Superior Split 15 | Superior Split 19 | Superior Split 27 |
|---|---|---|---|---|---|
| Працездатність при t° навколишнього середовища 27°C та t° нагрітої води 27°C | |||||
| Теплова потужність у режимі Boost, кВт | 9 | 12 | 15.25 | 19.21 | 27.28 |
| Теплова потужність у режимі Smart, кВт | 7 | 9.5 | 13 | 17 | 23.5 |
| Максимальний COP | 17.5 | 18.2 | 18.5 | 18.2 | 15 |
| COP в режимі Smart | 6.79 | 8.2 | 7.89 | 6.64 | 6.23 |
| COP при потужності 50% | 7.57 | 9.28 | 9.51 | 8.22 | 8.02 |
| Працездатність при t° навколишнього середовища 15 °C та t° нагрітої води 26 °C | |||||
| Теплова потужність у режимі Boost, кВт | 5.94 | 7.54 | 10.85 | 13.61 | 19.71 |
*Рекомендований об'єм басейну з теплоізоляційним покриттям під час використання з травня по вересень
Ефективність роботи теплового насоса Aquaviva Superior Split 9 залежно від температури навколишнього середовища
-
Крива теплової потужності
При підборі теплового насоса для нагрівання води враховуйте
температурний режим, за якого плануєте його використовувати:
чим нижчою є температура навколишнього середовища,
тим більш потужний насос вам потрібен. -
Крива COP
COP (Coefficient of performance) - коефіцієнт трансформації чи коефіцієнт продуктивності. Визначає співвідношення вироблюваної теплової енергії до споживаної електричної. Є показником ефективності роботи теплового насоса.
-
Крива холодопродуктивності
При підборі теплового насоса для охолодження води враховуйте
температурний режим, за якого плануєте його використовувати:
чим вищою є температура навколишнього середовища,
тим більш потужний насос вам потрібен. -
Крива EER
EER (Energy Efficiency Ratio) - це холодильний коефіцієнт. Є показником відношення холодопродуктивності до кількості спожитої енергії. Є параметром енергоефективності охолодного обладнання, такого як кондиціонери або холодильне обладнання.
Основні розміри
теплових інверторних насосів Aquaviva cерії Superior Split
| Модель | Superior Split 9 | Superior Split 12 | Superior Split 15 | Superior Split 19 | Superior Split 27 |
|---|---|---|---|---|---|
| А, мм | 544 | 653 | 653 | 715 | 715 |
| B, мм | 736 | 878 | 878 | 983 | 983 |
| C, мм | 120 | 125 | 125 | 90 | 90 |
| D, мм | 470 | 575 | 575 | 750 | 750 |
| E, мм | 343 | 367 | 367 | 384 | 384 |
| F, мм | 367 | 391 | 391 | 408 | 408 |
| G, мм | 87.3 | 90 | 90 | 90 | 90 |
| H, мм | 80 | 80 | 80 | 80 | 80 |
Схема підключення
теплових інверторних насосів Aquaviva серії Superior Split

Бренд Aquaviva - провідний виробник обладнання, комплектуючих та аксесуарів для басейнів та SPA. Широкий асортимент продукції подано в таких напрямках: насоси та фільтри, осушувачі та водоспади, обладнання для обробки води та догляду за басейном, освітлення, труби та фітинги, комплектуючі та аксесуари.
Виробничі лінії компанії Aquaviva розташовані в країнах Європи та Азії. Надійність продукції підтверджують численні сертифікати якості та відповідності виробничим стандартам світового класу.
Компанія Aquaviva - це багаторічний досвід роботи, конкурентна ціна, надійна та інноваційна продукція.
| Артикул | AVSP-FI9RWSplit |
|---|---|
| Тип насосу | Спліт |
| Інвертор | Так |
| Режим роботи | Обігрів та охолодження |
| Управління з телефону | Wi-Fi |
| Показники роботи в режимі обігріву, при t° навколишнього середовища +15℃, t° нагрітої води +26℃ |
|
| Показники роботи в режимі обігріву, при t° навколишнього середовища +26℃, t° нагрітої води +26℃ |
|
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Призначення | Домашні басейни, Громадські басейни |
| Теплова потужність, кВт | 9.0 |
| Номінальна вхідна потужність, кВт | 0.2 - 1.55 |
| Номінальна сила струму, А | 1.18 - 7.3 |
| Макс. об'єм басейну, м³ | до 40 м³ при температурі повітря +26°C |
| Рекомендований потік води, м³/год | 10.8 |
| З'єднання | 50 мм |
| Матеріал нагрівача | Титан |
| Матеріал корпусу | Оцинкована сталь із порошковим фарбуванням |
| Компресор | TOSHIBA-GMCC |
| Робоча температура повітря | від -15 до 43°C |
| Робоча температура води | від 8 до 40°C |
| Звуковий тиск (1 м) | до 43 дБА |
| Звуковий тиск (10 м) | до 29 дБА |
| Тип фреону | R32 |
| Вага холодоагенту, г | 600 |
| Режим розморожування | Так |
| Додатково |
|
| Комплектація |
|
| Розмір в упаковці | 710 х 327 х 544 мм |
| Вага в упаковці, кг | 43 |
| Виробник | Aquaviva |
| Гарантія | 36 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquaviva |
- Ціна: 76 196 ₴








