Інверторний тепловий насос Aquaviva Model 21T (21.2 кВт)
Тепловий інверторний насос Aquaviva Model 21T FI21RW - це ідеальний варіант для нагріву або охолодження води в басейні об'ємом до 95 000 л. Система роботи в трьох режимах - «Power», «Smart» і «Silent», забезпечує плавне регулювання продуктивності та оптимальну температуру води в басейні. Насос з титановим теплообмінником працює з хлорованою і морською водою, забезпечуючи довговічну роботу без корозії. Також доступне Wi-Fi управління з вашого смартфона, через додаток Smart Life, який можна завантажити на Google Play або App Store.
- Максимальна теплова потужність: 21.2 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: 6.5 - 16.2
- Фреон: R32
Інверторна технологія
На 40-60% эфективніша за неінверторні системи
Супервисокий СОР
16.2Для басейнів
об'ємом до 95 м³Обігрів та охолодження
Эфективний за -10 ℃
Wi-Fi управління
Ультратихий
Працює тихіше за холодильник
Тепловий інверторний насос Aquaviva Model 21T - це ідеальний варіант для нагріву або охолодження води в басейні об'ємом до 95 000 л. Інверторна технологія забезпечує максимальний СОР: на 40-60% вище, ніж у неінверторних теплових насосів.
Інверторні насоси Aquaviva Model з автоматичною системою управління відрізняються простотою обслуговування. Тепловий насос обладнаний функціональним контролером для управління роботою в трьох режимах: Power, Smart та Silent. Крім того, є доступною можливість Wi-Fi управління з вашого смартфона.
В якості холодоагенту в теплових насосах Aquaviva серії Model використовується фреон R32. Він є високоефективним та відповідає європейським нормам безпеки. Насоси Aquaviva Model 21T забезпечують нагрів води в діапазоні від +5 до +40 °С та охолодження води від +8 до + 35 °С при температурі навколишнього середовища від -10 до +43 °С. Таким чином, насос забезпечує комфортну температуру води в басейні протягом всього сезону купання.

-
до 21.2кВт
Теплова потужність

-
до 16.2
Коефіцієнт продуктивності

-
від -10 до 43°С
Працює при температурі навколишнього середовища

-
Titanium
Матеріал теплообмінника

3 режими для максимальної ефективності
Режим Power
Інтенсивний режим для швидкого нагрівуРежим Smart
Ефективне збереження енергії та розумна оптимізація роботи відповідно до температури навколишнього середовища та водиРежим Silent
Тихий режим є ідеальним варіантом для використання в нічний час
Зручний та функціональний дисплей
-
Режим Power
-
Режим Smart
-
У режимі Silent значки не відображаються
-
Нагрів
-
Охолодження/примусове розморожування
-
Режим авто
-
Нагрівання води (резервна функція)
-
Електричне нагрівання електронагрівачем
- Wi-Fi підключення
- Блокування кнопок
- Градуси за шкалою Цельсія
- Градуси за шкалою Фаренгейту
- Кнопка вибору режиму t°: Нагрів, Охолодження, Авто
- Кнопка вибору режиму t°: Power, Smart, Silent
- Кнопки навігації та регулювання параметрів
- Кнопка Увімк./Вимк.
Тиха робота

Тиха робота теплових насосів Aquaviva Model при максимальній продуктивності забезпечується безступінчатим інверторним компресором. Така конструкція компресора дозволяє плавно регулювати інтенсивність тепловіддачі та безперервно підтримувати температуру води на заданому рівні.
Інверторний насос автоматично регулює свою продуктивність відповідно до вашої потреби. При цьому більшу частину часу він працює на середній та низькій потужності для досягнення максимальної енергоефективності.
Всі моделі Aquaviva Model комплектуються антивібраційними накладками. Це знижує рівень шуму та поодовжує термін служби обладнання.
Керуйте нагріванням води в басейні з вашого смартфона
Керуйте всіма функціями теплового насоса з власного смартфона в будь-який час, де б ви не знаходилися.
Ви можете обрати режим, налаштувати температуру води, встановити графік за таймером та контролювати параметри роботи насоса.
Управління здійснюється за допомогою вбудованого Wi-Fi модуля через мобільний додаток Smart Life на вашому Android або IOS смартфоні.

Технічні характеристики теплових інверторних насосів Aquaviva серії Model
Максимальна споживана потужність, кВт1.752.33.23.94.14.55.4
| Модель | Model 9 | Model 11 | Model 15 | Model 18 | Model 21T | Model 25T | Model 28T |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Температура навколишнього середовища: (DB / WB) +27 °C / +24,3 °C; Температура води на вході / виході: +26 °C / +28 °C | |||||||
| Теплова потужність, кВт | від 1.8 до 9.48 | від 2.8 до 11.51 | від 3.48 до 15.3 | від 4.34 до 18.1 | від 4.72 до 21.21 | від 5.05 до 25.28 | від 5.4 до 28.06 |
| Споживана потужність, кВт | від 0.11 до 1.44 | від 0.17 до 1.74 | від 0.22 до 2.35 | від 0.27 до 2.81 | від 0.29 до 3.26 | від 0.31 до 3.89 | від 0.33 до 4.32 |
| COP | від 16.4 до 6.6 | від 16.5 до 6.6 | від 15.9 до 6.5 | від 16.1 до 6.4 | від 16.2 до 6.5 | від 16.2 до 6.5 | від 16.3 до 6.51 |
| Теплова потужність в режимі Power, кВт | 9.48 | 11.51 | 15.3 | 18.1 | 21.21 | 25.28 | 28.06 |
| COP в режимі Power | 6.6 | 6.6 | 6.5 | 6.4 | 6.5 | 6.5 | 6.51 |
| Теплова потужність в режимі Smart, кВт | 7.8 | 9.1 | 11.55 | 14.01 | 17 | 20.4 | 22.61 |
| COP в режимі Smart | 9.02 | 9.32 | 9.18 | 9 | 9.35 | 8.9 | 8.92 |
*Рекомендований об’єм басейну з теплоізоляційним покриттям протягом використання з травня по вересень
Ефективність роботи теплового насоса Aquaviva Model 21T залежно від температури навколишнього середовища
-
Крива теплопродуктивності
При підборі теплового насоса для нагріву води враховуйте температурний режим, при якому плануєте його використовувати: чим нижчою є температура навколишнього середовища, тим більш потужний насос вам потрібен.
-
Крива COP
COP (Coefficient of perfomance) - коефіцієнт трансформації або коефіцієнт продуктивності. Визначає співвідношення вироблюваної теплової енергії до споживаної електричної. Є показником ефективності роботи теплового насоса.
-
Крива холодопродуктивності
При підборі теплового насоса для охолодження води враховуйте температурний режим, при якому плануєте його використовувати: чим вищою є температура навколишнього середовища, тим більш потужний насос вам потрібен.
-
Крива EER
EER (Energy Efficiency Ratio) - це холодильний коефіцієнт. Являє собою показник відношення холодопродуктивності до кількості спожитої енергії. Є параметром енергоефективності охолоджуючого устаткування, такого як кондиціонери або холодильне обладнання.
Основні розміри
теплових інверторних насосів Aquaviva серії Model
| Модель, мм | Model 9 | Model 11 | Model 15 | Model 18 | Model 21T | Model 25T | Model 28T |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| А | 895 | 981 | 981 | 981 | 1100 | 1100 | 1100 |
| B | 355 | 400 | 400 | 400 | 403 | 403 | 403 |
| C | 608 | 660 | 660 | 660 | 770 | 770 | 770 |
| D | 591 | 666 | 666 | 666 | 680 | 680 | 680 |
| E | 330 | 345 | 345 | 345 | 655 | 655 | 655 |
Схема підключення теплових інверторних насосів Aquaviva серії Model

Бренд Aquaviva - провідний виробник обладнання, комплектуючих та аксесуарів для басейнів та SPA. Широкий асортимент продукції подано в таких напрямках: насоси та фільтри, осушувачі та водоспади, обладнання для обробки води та догляду за басейном, освітлення, труби та фітинги, комплектуючі та аксесуари.
Виробничі лінії компанії Aquaviva розташовані в країнах Європи та Азії. Надійність продукції підтверджують численні сертифікати якості та відповідності виробничим стандартам світового класу.
Компанія Aquaviva - це багаторічний досвід роботи, конкурентна ціна, надійна та інноваційна продукція.
|
|
|
| Тип насосу | Моноблок |
| Інвертор | Так |
| Режим роботи | Обігрів та охолодження |
| Управління з телефону | Wi-Fi |
| Показники роботи в режимі обігріву, при t° навколишнього середовища +15℃, t° нагрітої води +26℃ |
|
| Показники роботи в режимі обігріву, при t° навколишнього середовища +26℃, t° нагрітої води +26℃ |
|
| Кількість фаз | 3 (380-400 В) |
| Призначення | Домашні басейни, Громадські басейни |
| Теплова потужність, кВт | 21.2 |
| Номінальна вхідна потужність, кВт | 0.33 - 3.59 |
| Номінальна сила струму, А | 1.5 - 16.31 |
| Макс. об'єм басейну, м³ | до 90 м³ при температурі повітря +26°C |
| Рекомендований потік води, м³/год | 3.5 |
| З'єднання | 50 мм |
| Матеріал нагрівача | Титан |
| Матеріал корпусу | Оцинкована сталь з порошковим фарбуванням |
| Компресор | Mitsubishi Electric (DC Inverter) |
| Робоча температура повітря | від -10 до 43°C |
| Робоча температура води | від 5 до 40°C |
| Звуковий тиск (1 м) | від 35 до 50 дБ(А) |
| Звуковий тиск (10 м) | від 15 до 30 дБ(А) |
| Тип фреону | R32 |
| Вага холодоагенту, г | 1 300 |
| Режим розморожування | Так |
| Додатково |
|
| Комплектація |
|
| Розмір в упаковці | 1100 х 403 х 770 мм |
| Вага в упаковці, кг | 88 |
| Виробник | Aquaviva |
| Гарантія | 36 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquaviva |
- Ціна: 139 492 ₴






