Насос KRIPSOL Ninfa NK 25 - це чудовий варіант для забезпечення безперервного потоку води через фільтрувальну установку в системах плавальних басейнів. Пристрій може ефективно обслуговувати басейни ємністю до 24 000 літрів.
- Насос для приватних басейнів
- Продуктивність: 6 м³/год, при висоті стовпа 6 м.
- Вхідна потужність: 0.27 кВт
- Вихідна потужність: 0.25 HP
- Кількість фаз: 1
-
Придатний для роботи з морською водою
-
Наявність префільтра грубого очищення
-
Насос складається з повністю розбірних вузлів
-
Виготовлено та зібрано в Іспанії
Kripsol
Ninfa NK 25
Відцентровий насос Kripsol Ninfa NK 25 призначений для забезпечення безперервного потоку води через фільтрувальну установку в системах плавальних басейнів. Пристрій може ефективно обслуговувати басейни місткістю до 24 000 літрів. Швидкість обертів двигуна 2850 об/хв. Продуктивність насоса становить 6 м³/год, при висоті стовпа до 6 м. Вхідна потужність насоса - 0.27 кВт. Модель однофазна, напруга на 220 В. Зовнішній діаметр всмоктуючого та напірного патрубка складає 2 дюйми, внутрішній - 1 ¼ дюйма. Всі насоси цієї серії комплектуються префільтром.
-
Споживана потужність0.27 кВт
-
Корисна потужність0.25 HP
-
Продуктивність6 м³/год
-
Об`єм басейну24 м³
-
Кількість фаз1 (220 В)
Особливості конструкції Kripsol NINFA NK 25
Одноступеневий насос Kripsol Ninfa NK 25 має горизонтальне розміщення вала. Kripsol Ninfa NK 25 обладнаний фільтром грубого очищення. Така конструкція збільшує термін служби насоса, оскільки знижується ймовірність пошкодження робочого колеса. Корпус насоса виготовлений з високоміцного термопластика з крильчаткою з норіла зі скловолокном. Даний матеріал має високу міцність та хімічну інертність. Кришка префільтра виготовленаз прозорого полікарбонату та фіксується за допомогою гвинтів з нержавіючої сталі AISI 304. Для забезпечення щільності прилягання використовується кільце ущільнювача. Класи захисту та ізоляції - IP55, F. У процесі експлуатації важливо пам'ятати про необхідність постійного притоку води.
Продуктивність насосів Kripsol серії Ninfa NK залежно від висоти водяного стовпа
Технічні характеристики та основні розміри
насосів Kripsol серії Ninfa NK
| Модель | Вхідна потужність, кВт | Вихідна потужність, к.с. | Вольтаж, В | Струм, А |
|---|---|---|---|---|
| NK25 | 0.27 | 0.25 | 230 | 1.5 |
| NK33 | 0.36 | 0.33 | 230 | 2.3 |
| NK55 | 0.53 | 0.50 | 230 | 2.9 |
| Модель | Рівень шуму, дБ | Висота стовпа, м | А, мм | Вага, кг | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 10.5 | 11 | ||||
| Продуктивність, м³/год | |||||||||||||
| NK25 | 51.6 | 8 | 7.3 | 6.7 | 6 | 5.1 | 4 | 2.1 | - | - | - | 422 | 5.6 |
| NK33 | 56 | 11 | 10.2 | 9.3 | 8.4 | 7.5 | 6.4 | 5,3 | 4 | 3.1 | - | 422 | 6 |
| NK55 | 59 | 13.2 | 12.1 | 11 | 9.75 | 8.6 | 7.5 | 6.1 | 4.3 | 3.4 | - | 422 | 6.3 |
Характеристики
| Артикул | 10101021000, 10101021000 |
|---|---|
| Завантажте додаткові матеріали | Інструкція |
| Призначення | Приватні басейни |
| Для солоної води | Так |
| Наявність префільтра | Так |
| Змінна швидкість | Ні |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Макс. об’єм басейну, л | 24 000 |
| Продуктивність, м³/год (при h) | 6 при 6 м |
| Корисна потужність, к. с. | 0.2 |
| Потужність, кВт | 0.3 |
| З'єднання | 2" |
| Додатково |
|
| Вага в упаковці, кг | 6.5 |
| Розмір в упаковці | 422x180x255 мм |
| Виробник | Kripsol |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантія | 24 місяці. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. При монтажу насоса необхідно додатково встановити автомат захисту двигуна. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kripsol |
- Ціна: 10 575 ₴



